OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Norsko postihly nejhorší lesní požáry od konce války


14.6.2008

Jižní část Norska zasáhly ničivé požáry, které zatím stačily zlikvidovat porosty na území o rozloze tří tisíc fobalových hřišť. Úřady tvrdí, že tak nebezpečné plameny zemi sužovaly naposled během druhé světové války.

Příčinou ničivých požárů je velké sucho. V Norsku pořádně nezapršelo už několik týdnů a meterologové nedávají velkou naději, že se počasí v dohledné době umoudří. Silný vítr navíc způsobil, že se plameny dobře šíří.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Požár řádí v poměrně málo obydlené oblasti v okolí města Arendal asi 260 kilometrů jihozápadně od Osla. Plameny si dosud nevyžádaly oběti, ale shořelo mnoho rekreačních chat. Asi sedmdesát lidí muselo být evakuováno. Dým z lesů bylo cítit i v Dánsku, které od Norska odděluje asi 120 kilometrů široká úžina Skagerrak. Lesní požáry v posledních týdnech postihly i sousední Švédsko.

Protože se požár nedaří uhasit, požádala norská vláda o pomoc Evropskou unii. Norsko potřebuje zejména vrtulníky a speciální letadla k hašení."Už několik dnů jsme v kontaktu s našimi partnery z unie a nyní jsme je zintenzivnili, abychom získali pomoc," uvedl norský ministr spravedlnosti Knut Storberget po krizovém zasedání kabinetu.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu