PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

OVLÁDÁNÍ LOUTKOLIDÍ JEŠTĚRY Z PEKEL SE STUPŇUJE A NAVÍC JSOU LOUTKOLIDÉ STÁLE VÍCE OZAŘOVÁNI STÁLE ŠKODLIVĚJŠÍM PULSNÍM - NEGATIVNÍM ZÁŘENÍM. O TOM JISTĚŽE ANI SLOVO !

Tchaj-pej se má stát prvním světovým kyberměstem


14.6.2008

Tchaj-pej - Tchaj-wan v posledních letech ztrácí hodně zahraničních investic, mnoho firem už dává přednost kontinentální Číně.

Tchajwanci se ale snaží udržet si konkurenceschopnost v oblasti hi-tech. A nyní vyrukovali s tvrzením, že jejich metropole Tchaj-pej se stane jako první ve světě takzvaným "kyberměstem".

Co to znamená? Že všichni jeho obyvatelé budou mít čtyřiadvacet hodin denně na mobilu přístup k internetu a televiznímu vysílání.

Ať se budou nacházet kdekoliv v Tchaj-peji. Umožní to nová vysokorychlostní bezdrátová síť WiMAX, což je zkratka názvu Wordlwide Interoperability for Microwave Access.

Právě v Tchaj-peji se tento měsíc konal veletrh WiMAX expo. Společnost Intel a další firmy na něm prezentovaly novinky.

WiMAX má být dokonalejším systémem než Wi-Fi.S větší kapacitou a možností přenášet obraz nebo zvuk do větších vzdáleností.

WiMax umožňuje přenosy dat o rychlosti až 70 Mbit/s, což je několikanásobně více než u Wi-Fi. Výrazně vyšší je i potřebná vzdálenost od vysílače, která může být až 40 km oproti několika stovkám metrů u Wi-Fi.

Tchaj-pej se stane prvním městem, kde se má novinka ve velkém rozšířit. Licenci dostalo šest firem.

"WiMAX přinese do života lidí dramatické změny. Tchaj-pej se skutečně stane prvním kyberměstem. Lidé si budou moci stahovat jakákoliv data kdekoli, kdykoliv a do různých přístrojů," řekl agentuře AFP Stephen Tsai z tchajwanské společnosti Global Mobile Corporation.

Tchajwanská vláda vidí v novince šanci jak výrazně pozvednout elektronický průmysl a ekonomiku ostrova.

Americký Institut pro informační průmysl předpovídá, že WiMAX čeká velký rozmach a v příštích pěti letech půjde o globální byznys ve výši až pětasedmdesáti miliard dolarů.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu