PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Globální Dánové jdou na Moravu prát montérky s čipy


29.5.2008

Brno - Průmyslový boom v Česku láká investory i v netradičních oblastech podnikání.

Dánská společnost Berendsen oznámila, že ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku postaví na devíti tisících metrech čtverečních obří půjčovnu a prádelnu pracovních oděvů.

Firma, která má svoje pobočky v devíti evropských zemích včetně Rakouska a Polska, se rozhodla pro expanzi do Česka, na plný výkon najede její továrna v roce 2012.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Kvalita na Moravu

„Společnost se rozhodla rozšířit svoje kapacity v České republice vzhledem ke stále stoupajícímu zájmu o svoje služby. V závodě ve Velkých Pavlovicích bude použita moderní technologie zaručující kvalitu služeb," napsala firma v oznámení svého záměru úřadům.

Podle tohoto oznámení počítá firma s tím, že ve Velkých Pavlovicích vypere ročně 919 tun pracovních oděvů, k tomu navíc počítá s dalšími 770 tunami vypraných rohoží. V podniku najde práci na šedesát lidí.

Svoje služby bude společnost nabízet firmám působícím v Česku. Pracovní obleky, které společnost firmám dodá, bude v pravidelných intervalech čistit s použitím nejmodernějších technologií.

„Každý kus pracovního oděvu je opatřený všitým mikročipem a po přidělení konkrétnímu pracovníkovi je do systému zaneseno jméno pracovníka. Je tak zaručeno, že po vyčištění nebude pracovní oděv přidělen nikomu jinému," popsali zástupci firmy svůj projekt.

Životní prostředí nezničíme

Pro lokalitu ve Velkých Pavlovicích, které jsou proslulé především vinařskou produkcí, se firma rozhodla po konzultacích se státní agenturou CzechInvest.

A firma slibuje, že její podnik nijak nezhorší životní prostředí v regionu. „Realizací záměru budou v okolí splněny platné imisní limity na přijatelné úrovni a nezvýší se zdravotní rizika možného poškození zdraví obyvatel okolních sídel," uvedla firma v oznámení s tím, že dojde k nepatrnému nárůstu dopravy.

Záměru dánské společnosti nahrává i to, že prádelnám se v Česku začíná dařit. Prádelny totiž, co se týká tržeb, posílily v uplynulém čtvrtletí nejvíce za posledních jedenáct let.

A velmi rychle roste také spotřeba pracovních oděvů.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu