PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Čínští výrobci přidávali do výrobků melamin záměrně


1.11.2008

Výrobci krmiv v Číně prý dávali chemikálii melamin do svých produktů záměrně, inspekční týmy hledají provinilce po celé zemi.

Čínští výrobci krmiv pro zvířata přidávali do svých výrobků průmyslovou chemikálii melamin záměrně a ignorovali tak rok starou vládní směrnici určenou k ochraně potravinových zásob.Na internetové stránce čínského ministerstva zemědělství to podle agentury AP tvrdí jeho pracovník Wang Č'-cchaj. Inspekční týmy se podle něj zaměřily na výrobce krmení po celé zemi ve snaze objevit provinilce, kteří používají nadměrné množství melaminu.

Mezi čtvrt milionem prověřovaných producentů krmiv a chovných farem objevili inspektoři více než 500 firem používajících nelegální či pochybné praktiky. Nyní policie vyšetřuje 27 dalších společností, uvedl Wang. Postupy některých z nich přirovnal k organizovanému zločinu

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Více než 3000 nemocných dětí

Čína se od září potýká se skandálem kvůli melaminu, který byl objeven nejprve v sušeném kojeneckém mléku a poté v řadě dalších výrobků jako vejce či cukroví. Přítomnost chemikálie nyní vyvolává obavy, zda lze bezpečně konzumovat maso a ryby. Po konzumaci kontaminovaného mléka zemřely čtyři děti, desetitisíce jich měly zdravotní problémy. Podle nedávného oficiálního prohlášení ministerstva zemědělství zůstává nemocných ještě více než 3000 dětí, z nichž některé jsou ve vážném stavu.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu