PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Třetina Čechů žije od výplaty k výplatě


1.10.2008

Třetina obyvatel České republiky přiznává, že žije od výplaty k výplatě. V porovnání s dalšími zeměmi střední a východní Evropy jsou však Češi méně závislí na každoměsíčním výplatním cyklu. Vyplývá to z výsledků průzkumu společnosti TNS AISA.

Co se týče životní situace, obyvatelé České republiky také úplně nehýří optimismem. Přestože srovnání s ostatními středoevropskými zeměmi vychází pozitivně, jen čtvrtina české populace se domnívá, že se jí před třemi roky vedlo lépe než teď, opačný názor zastává 40 procent dotazovaných. Nejpesimističtější je v tomto ohledu starší generace.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

V souvislosti se svou finanční situací se třetina Čechů obává ztráty zaměstnání. Největší nejistotu spojenou se ztrátou práce pociťují z hodnocených zemí Rusové. Strach z nezaměstnanosti má každý druhý z nich.

V bankovních produktech hrajeme prim

Češi také nejvíce ze všech sledovaných národů využívají bankovní produkty. Téměř 90 procent jich využívá pro hospodaření s penězi běžný účet. Průměrný věk osoby při jeho založení je v ČR 24 let. Mnohem více než v ostatních zemích také Češi používají internetové bankovnictví a platební karty. Těmi při nákupech platí každý pátý Čech.

Podle výzkumu je v ČR ve srovnání s ostatními zeměmi výrazně populárnější stavební spoření, které využívá 57 procent populace.

Průzkum byl prováděn na reprezentativních souborech populace Česka, Maďarska, Polska, Rumunska, Lotyšska a Ruska ve věku mezi 18 a 65 lety.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu