V Turecku objevili 135 let starou ženu, ukázala rodný list

26.11.2009

Věkem 135 let se prokázala stařenka z Turecka, když jí úřady přestaly posílat důchod. Halime Oldžajové žije v malé vesnici blízko Dijarbakíru na jihu Turecka. Podle rodného listu se narodila 1. července 1874. Pokud by toto datum bylo pravdivé, byla by nejstarším žijícím člověkem na světě vůbec.

Dosud se za nejstaršího člověka planety považuje Japonka Kama Chinenová, které je 114 let a 199 dní. Turkyně by ji tak překonala o 21 let, což je úctyhodná hodnota už vzhledem k tomu, že u nejstarších žijících lidí se počítá k dobru každý den.

Celá věc má však háček. Oldžajová si totiž posledních 25 let neobnovila průkaz totožnosti. Na jejích bankovních účtech po stejnou dobu nebyl zaznamenán žádný pohyb. Úřady tedy už více než rok předpokládají, že žena dávno není mezi živými, a přestaly jí posílat důchod. Obrat však nastal, když Turkyně osobně ukázala podle všeho platný rodný list. Ten dokazuje, že žena nejen že žije a těší se poměrně dobrému zdraví, ale především je jí neuvěřitelných 135 let.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

„Nejsem na tom zrovna úžasně, ale špatně mi také není. V noci špatně spím, bolí mě celé tělo. Co byste však po těch letech čekali,“ vzkázala žena ze svého lůžka.

„Je to moje prababička a je jí 135 let. Měla šest dětí, tři z nich zemřely a tři stále žijí. Já jsem vnuk jejího vnuka,“ oznámil prapravnuk Oldžajové Kadri.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu