PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Ukrajinský prezident si koupil na internetu kokain

2.7.2010

Kyjev - Velmi nekonvenčním způsobem se rozhodl upozornit na šíření a snadnou dostupnost drog ve své zemi ukrajinský prezident Viktor Janukovyč.

Pověřil zaměstnance své kanceláře, aby se pokusili nakoupit přes internet malé množství kokainu a marihuany. Chtěl tím zjistit, nakolik je to snadné.

Ukázalo se, že dost snadné.

Objednávka byla bez problémů a průtahů vyřízena, takže drogy se dostaly prezidentovi na pracovní stůl. Získal tímto způsobem i padělané předpisy na léky.

Janukovyč vzorky ukázal na setkání s ministry vnitra a zdravotnictví a veliteli policejních složek, které mají na starosti boj s drogami a narkotiky.

"Jsem zhrozen tím, jak se drogy na Ukrajině neustále šiří, hlavně mezi mladistvými. Naše policejní síly a příslušné orgány, včetně ministerstva zdravotnictví, nejsou dost efektivní," citovala prezidenta agentura Unian.

"Jak můžeme hodnotit práci v tomto směru, kdy je možné si drogy bez problémů obstarat v internetovém obchodě?" dotázal se.

Přednášku zakončil divadelním představením, když narkotika spálil na dvoře prezidentského paláce.

Janukovyčova velká soupeřka a šéfka opozice Julyja Tymošenková, která s ním prohrála v únoru prezidentské volby, jej chce za nevšední objednávku postavit před soud.

Podle jednoho z jejích spolupracovníků prezident porušil zákon, protože za obchodování s drogami nebo jejich pašování je na Ukrajině oficiální sazba deset let vězení.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu