PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Nové brýle od Sony dokážou nahradit 3D televizor

SÍLY TEMNA NASAZUJÍ NA LOUTKOLIDI DALŠÍ A DALŠÍ - VYŠŠÍ A ÚČINNĚJŠÍ STUPNĚ OVLÁDÁNÍ JEJICH PSEUDOMYSLI A PSEUDOŽIVOTA. 3-D BRÝLE JSOU TÍMTO STUPNĚM. POMOCÍ NICH JAKÉKOLIV HRUBOVIBRAČNÍ FILMY ZPŮSOBÍ JEŠTĚ DESTRUKTIVNĚJŠÍ PŮSOBENÍ NA LIDSKÉ VIBRACE A ÚČINNĚJŠÍ NAPROGRAMOVÁVÁNÍ JEJICH VZORCŮ CHOVÁNÍ A JEDNÁNÍ. OVLADATELNOST LOUTKOLIDÍ SE TAK DÍKY JEJICH VLASTNÍM VOLBÁM DÁLE ZVYŠUJE OD 90 K 99 %. TO VŠE ZA SOUHLASU TZV. VĚDCŮ Z UNIVERZIT, TEDY TĚCH, KTEŘÍ MAJÍ PRVOTNÍ ODPOVĚDNOST ZA NIČENÍ LIDSKÉHO ŽIVOTA NA PLANETĚ ZEMI. OVLÁDANÍ MEDIÁLNÍ LOUTKOLIDÉ TOMUTO DĚLAJÍ BEZPLATNOU REKLAMU BEZ JAKÉHOKOLIV INFORMOVÁNÍ O ZLÝCH DŮSLEDCÍCH TĚCHTO TECHNOLOGIÍ NA LIDSKÝ ŽIVOT.

24.9.2012

Společnost Sony na veletrhu Tokyo Game Show prezentovala druhou generaci svých 3D brýlí, které dokážou nahradit domácí kino i televizor. Novinka přináší proti loňskému modelu několik vylepšení a podle informací výrobce by měla být také pohodlnější.

Nová verze se jmenuje Sony Personal 3D Viewer a je kompatibilní s většinou domácích televizních systémů. Kromě samotných televizorů je ji možné připojit například také k DVD a Blu-ray přehrávačům prostřednictvím HDMI konektoru. Kompatibilní je také s televizní konzolí PlayStation 3. Novinka se jednoduše připojí na grafický výstup místo monitoru.

Díky dvěma malým OLED displejům, které promítají pro každé okolo jiný obraz, dokážou brýle vytvořit skutečně věrohodný trojrozměrný vjem. „Podobný zážitek jsem nezažil ještě s žádným 3D televizorem, je to skutečně fantastické,“ neskrýval své nadšení po vyzkoušení novinky jeden z návštěvníků veletrhu.

„Vůbec nevnímáte světlo ani žádné další okolní ruchy. Celý váš mozek se soustředí pouze na promítaný obraz,“ konstatoval. Zážitek podle něj prohlubuje také integrace 5.1kanálového zvukového systému, který se ukrývá přímo v brýlích. „Když na obrazovce vybuchne bomba, je to jako byste stáli hned vedle,“ dodal.

Obraz a zvuk nezpracovávají přímo samotné brýle, ale speciální receiver s výkonným procesorem, který vypadá jako obyčejný set-top-box. I díky tomu jsou brýle velice lehké (420 gramů) a jejich použití je pohodlné.

Brýle Personal 3D Viewer by měly společnosti Sony pomoci zlepšit prodeje televizních konzolí. Stejně jako konkurenční firmy Microsoft a Nintendo totiž i tento elektronický gigant čelí stále vzrůstající popularitě chytrých telefonů a počítačových tabletů, které pomalu získávají na herním trhu stále větší podíl.

„Tempo změn na trhu je velice rychlé. Já si ale myslím, že v současnosti nabízíme mnoho vzrušení a zcela nové možnosti,“ uvedl podle serveru Dallas News k novince šéf Sony v Evropě Andrew House.

Sony Personal 3D Viewer se dostane do prodeje na vybraných zahraničních trzích už letos v listopadu za cenu okolo 15 tisíc korun. Zda bude novinka před Vánocemi dostupná také v Česku, zatím zástupci firmy oficiálně nepotvrdili.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se