PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Kolegové nás šikanují, stěžují si němečtí učitelé

POMOCÍ ČIPOVÝCH TECHNOLOGIÍ JSOU LOUTKOLIDMI PROVÁDĚNA DALŠÍ ZLA, DALŠÍ VZÁJEMNÉ OVLÁDÁNÍ A MANIPULOVÁNÍ, JAKÉ DŘÍVE BEZ TĚCHTO TECHNOLOGIÍ NIKDY NEBYLO. JE TO ZPŮSOBENO NEGATIVNÍM STAVEM LIDÍ - 90 % OVLÁDÁNÍ A K TOMU OD 2. TISICILETÍ NOVÉ ČIPOVÉ TECHNOLOGIE UMOŽŇUJÍ JEŠTĚRŮM Z PEKEL DALŠÍ DRUHY OVLÁDÁNÍ LOUTKOLIDÍ PŘI CELKOVÉM ZVYŠOVÁNÍ OVLADATELNOSTI NAD 90 % TĚSNĚ POD 100 % (NIKOLIV VŠAK 100 %). JEDINÉ ŘEŠENÍ PRO LIDI JE ZMĚNIT SVŮJ NEGATIVNÍ STAV V POZITIVNÍ STAV (OVŠEM NIKOLI JEN SLOVNĚ PAPOUŠKOVAT, ALE CELÝ SVŮJ ZLÝ, PROLHANÝ ŽIVOT ZMĚNIT A PŘI TOM ZVLÁDAT DUCHOVNÍ ZKOUŠKY) A NEPODLÉHAT TAK DÁLKOVÉMU OVLÁDÁNÍ JEŠTĚRŮM Z PEKEL.

22.11.2012

Anketa mezi německými učiteli zjistila, že 17,4 procenta z nich si stěžuje, že zažili šikanu. Ovšem studenti v ní nejsou hlavními viníky, napsal německý list Die Welt. Průzkum profesora Reinholda Jägera z Univerzity Koblenz-Landau zaznamenal zkušenosti 1831 učitelů. Z těch, kteří zažili šikanu, 54 procent uvedlo, že jejím původcem bylo vedení školy a ve 48 procentech šlo o šikanu ze strany kolegů.

Rodiče a žáci se jako původci šikanování umístili až na třetím místě. Někteří z dotázaných si stěžovali na šikanování hned z několika stran.

Mobilní telefony a e-maily podle průzkumu nabízejí nové cesty, jak o někom šířit pomluvy a nepřímo ho obtěžovat. Přímá šikana pak je méně subtilní a zahrnuje fyzické napadení, slovní útoky či přehlížení.

Až o 28 procent vyšší pravděpodobnost šikany je na základních školách než na středních. Častějším terčem šikany až o 58 procent jsou učitelé nad 40 let a ženy v porovnání s muži o 38 procent.

Nejčastějšími zjištěnými formami šikany byly pomluvy, nátlak, ignorování, vyloučení z kolektivu a kritika práce.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se