PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Češi posílají operátorům za SMS miliardy. Zbytečně

SÍLY TEMNA EKONOMICKY NUTÍ POZEMŠŤANY V DALŠÍ FÁZI BUDOVÁNÍ ČIPOVÉ TOTALITY POUŽÍVAT VÝHRADNĚ JEDNU DATOVOU SÍŤ - INTERNET, A TO I U MOBILNÍCH KOMUNIKACÍ - MOBILŮ. CÍLEM JE BUDOUCÍ TOTÁLNÍ SNADNÉ OVLÁDNUTÍ LIDSTVA POMOCÍ TÉTO JEDNÉ SÍTĚ A TAKÉ TEDY ZNEUŽÍVÁNÍ TÉTO JEDINÉ DATOVÉ SÍTĚ JEDINÝM VLÁDCEM PLANETY ZEMĚ - DIKTOVÁNÍ A ZOTROČOVÁNÍ LIDSTVA PODLE SVÝCH ZRŮDNÝCH PŘEDSTAV.

1. února 2013

Majitelé mobilních telefonů v České republice ročně pošlou téměř deset miliard textových zpráv. V závislosti na tarifu či druhu předplacené karty zaplatí za poslání zprávy i více než dvě koruny.

Ročně tak mobilním operátorům lidé zbytečně zaplatí přes deset miliard korun, které by mohli ušetřit, pokud by posílali zprávy přes datové přenosy, kde nestojí SMS téměř nic.

Zprávy přes web téměř zdarma

Průměrný Čech podle Českého telekomunikačního úřadu loni poslal téměř 600 SMS a utratil tak i více než tisícovku. Takové výdaje jsou přitom zcela zbytečné. Všichni majitelé chytrých telefonů, které mají lidé v České republice ve stále větší oblibě, totiž mohou posílat zprávy v podstatě zdarma. Stačí totiž využít některou z bezplatných služeb posílání zpráv a komunikovat nikoli prostřednictvím SMS, ale datových přenosů.

Majitelé chytrých telefonů datové přenosy k využití přístroje v drtivé většině potřebují a platí si měsíční balíčky, takže je poslání zprávy nepřijde na žádné peníze navíc. Nehrozí ani to, že by kvůli zprávám překročili datový limit, protože objemy přenesených dat jsou u zpráv minimální.

Uživatelům chytrých telefonů s operačním systémem Android, kterých je v Česku drtivá většina, ale i majitelům iPhonů s iOS a smartphonů s Windows Phone, stačí, když si do svého přístroje stáhnou některou z bezplatných aplikací komunikačních programů, například ICQ, Skype a jiné. Ty umožňují bezplatný chat s kýmkoli, kdo má v mobilu stejnou aplikaci.

"Pokud zprávu posíláte přes datový přenos, nestojí to téměř nic."

Možnosti využití tohoto způsobu posílání zpráv jsou velice široké. Například aplikace Whatsapp, která má celosvětově již přes 100 miliónů uživatelů a je zdarma ke stažení pro všechny platformy, umožňuje například vytvořit skupiny, v nichž si zprávy mezi sebou posílá více lidí.

Třeba domluvení schůzky ve více lidech je tak velice jednoduché a rychlé. Tato aplikace je ovšem po prvním roce užívání zpoplatněna, a to částkou 0,99 dolaru ročně. Její využití tak vyjde na necelé dvě koruny měsíčně, což odpovídá ceně jedné SMS.

Operátoři sice nabízejí různé SMS balíčky, se kterými lze za posílání zpráv ušetřit oproti standardním cenám, ovšem i při jejich využití vyjde poslání klasické textové zprávy podstatně dráže než v případě komunikace přes datové přenosy.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se