PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Protikorupční policie obvinila loni 804 lidí

PRŮMĚRNÉ EKONOMICKÉ ŠKODY, KTERÝMI SE ZABÝVALA ČESKÁ POLICIE DOSÁHLY ZA 3 ROKY - 2010-2012 HODNOTY 234 MILIARD KORUN ČESKÝCH, TO JE HODNOTA DOSTAVBY 2 BLOKŮ ATOMOVÉ ELEKTRÁRNY TEMELÍN. LOUTKOLIDÉ OVLÁDANÍ JEŠTĚRY Z TEMNÝCH SVĚTŮ TAKTO MASOVĚ OKRÁDAJÍ ŠKODAMI NEUSTÁLE ROK ZA ROKEM DRTIVOU VĚTŠINU BLIŽNÍCH SVÝCH MILIONŮ LIDÍ, NEMAJÍ S NIMI ŽÁDNÝ SOUCIT, ŽÁDNOU LÁSKU K NIM, JENOM SI BEZOHLEDNĚ HRABOU PRO SEBE A TVÁŘÍ SE, ŽE JSOU ELITA NÁRODA. NENÍ DIVU, ŽE KRACHUJE SOCIÁLNÍ SYSTÉM V ZEMI, TEDY ŽE VĚTŠINA LIDÍ SE NEDOČKÁ NAPŘ. ŽÁDNÝCH DŮCHODŮ. MEZI TAKOVÉ LIDI SE NARODILY NĚKTERÉ DUŠE Z NEBESKÝCH SVĚTŮ, SAMY ZÍRAJÍ, KDE SE TO CITLY, A ŘEŠÍ, JAK ZDE MAJÍ ŽÍT A PŘEŽÍT V PODMÍNKÁCH, KTERÉ SE ZAČÍNAJÍ BLÍŽIT VÁLEČNÝM POMĚRŮM. ÚŘEDNÍ PSEUDOVOLBY NIC NEŘEŠÍ, NEBOŤ VĚTŠINU LIDÍ NEZAJÍMÁ, ŽE JSOU Z 90 % OVLÁDÁNI ODJINUD, ALE ZAJÍMAJÍ JE JEN SVÉ MAJETKY A POŽITKY, JAK SI PRO SEBE VÍC A VÍC NAHRABAT A OKRÁST DRUHÉ. NA TYTO ZLOČINCE MUSÍ TEDY MNOHO LIDÍ OTROČIT JAKO UBOŽÁCI, A DOSTÁVAJÍ ZA TO BRAK, A AŽ OTROČIT JIŽ NEMOHOU, JSOU TÍMTO PSEUDOSYSTÉMEM ODKOPNUTI, JAKO NEPOTŘEBNÁ VĚC.

LIDÉ V POZITIVNÍM STAVU NA TO JIŽ DÁVNO PŘIŠLI A NENECHAJÍ SE OHLUPOVAT, PŘIZPŮSOBILI SE DANÉ SITUACI A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEJSOU OTROKY, KTEŘÍ DŘOU NA ZLODĚJE. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEVOLÍ TY, KTEŘÍ SE VYDÁVAJÍ ZA VLÁDCE, A NEFINANCUJÍ ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM TYTO PEKELNÍKY, KTEŘÍ PSEUDOVYTVOŘILI OŠKLIVÉ ZÁKONY, JEŽ UMOŽŇUJÍ TAKOVÉTO MASOVÉ OKRÁDÁNÍ LIDSTVA. NESHLÍŽÍ NA NĚ V MÉDIÍCH, NEMAJÍ JE ZA SVÉ ZASTUPITELE, A TEDY ANI ZA TYTO ENTITY NIJAK NEODPOVÍDAJÍ.

6.2.2013

Protikorupční policie loni šetřila kauzy, v nichž mohla vzniknout škoda za více než 109 miliard korun. V této souvislosti šéf útvaru Tomáš Martinec konstatoval, že nejčastěji policisté prošetřovali daňové úniky, podvody či poškozování věřitele. Obviněno bylo celkem 804 osob, což je zhruba o dvě desítky lidí více než v předešlém roce.

Policie začala stíhat také 122 lidí za korupční trestné činy - kromě podplácení a přijímání úplatků šlo například o pletichy v insolvenčním řízení, při zadání veřejné zakázky nebo při veřejné dražbě.

Mezi nejznámější případy protikorupčních policistů podle ředitele patří obvinění tří lidí z korupce v Pražské vodohospodářské společnosti (PVS), kauza sporných zakázek pro firmu Promopro z doby českého předsednictví EU, zahájení stíhání poslance a bývalého hejtmana Davida Ratha, obvinění někdejší ministryně obrany Vlasty Parkanové kvůli údajně předraženému nákupu letounů CASA, případ Mostecké uhelné společnosti či litoměřických soudců.

Škody každoročně rostou

Více než pětinu možných škod tvořily daňové úniky. "Prověřovaná škoda každým rokem rapidně roste," prohlásil Martinec. V roce 2011 se protikorupční policie zabývala kauzami s možnou škodou zhruba 79 miliard, v roce 2010 pak 46 miliard.

Menší pokles zaznamenali policisté v počtu lidí obviněných z korupce. Loni jich bylo 122, rok před tím 159. Pouze deset procent z celkově prověřovaných trestných činů pak tvořilo podplácení a přijímání úplatku volených nebo jmenovaných funkcionářů státní správy či samosprávy. Útvar řešil 29 takových věcí. Začal také stíhat pět soudců a jednoho státního zástupce.

Podle Martince také stát přichází o významné částky na daních při obchodu s pohonnými hmotami. "Prověřovaná škoda byla loni 6,9 miliardy, stíhaná škoda pak 2,5 miliardy. Za poslední tři léta je to poměrně výrazná oblast, kde stát přichází o výrazné finanční prostředky," uvedl šéf protikorupční policie. Podle něho také v tomto týdnu podala policie návrh na podání obžaloby v jednom z případů miliardového krácení daní při obchodu s pohonnými hmotami.

Zpřísnění zákonů by policie uvítala

Náměstek policejního prezidenta Václav Kučera pak doplnil, že policii jako celku se podařilo v loňském roce zajistit majetek a peníze pocházející z trestné činnosti v hodnotě téměř šesti miliard korun, což bylo zhruba o 1,5 miliardy více než v roce předchozím. Zajištěné majetky a peníze ale podle Kučery představovaly pouze asi šestinu ze škody, kterou pachatelé svojí činností způsobili.

V letošním roce se chce protikorupční policie podle Martince zaměřit na korupci při zadávání veřejných zakázek, především ve stavebnictví a v oblasti silnic a dálnic. Hlídat plánuje také čerpání dotací z fondů Evropské unie a daňové úniky, zejména u obchodování s pohonnými hmotami. Útvar by podle jeho šéfa přivítal zpřísnění trestů u daňových deliktů, například trestání již přípravy k trestnému činu.

Martinec rovněž připomněl, že pro policisty je důležitá spolupráce s veřejností a pozastavil se nad tím, že řada lidí považuje korupci za nutné zlo, bez něhož není možné cokoliv prosadit.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se