OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

V Klementinu naměřili nejteplejší zimu za 236 let


6.3.2007 PRÁVO

Letošní zima byla v pražském Klementinu nejteplejší od roku 1771, tedy za 236 let. Pro meteorology zima znamená měsíce prosinec, leden a únor. Dlouhodobý teplotní průměr byl překonán o 5,74 stupně.

PRAHA - "V pražském Klementinu se pravidelně měří teplota od roku 1771, což je nejdéle ve střední Evropě. Máme tedy od té doby ucelené roční řady teplot," řekl Právu Vladimír Seifert z Českého hydrometeorologického ústavu v Praze (ČHMÚ).

Informoval, že v Praze bylo o letošní zimě v průměru 5,81 stupně Celsia, ačkoli dlouhodobý průměr je 0,07 stupně. Podobně teplé zimy jako ta letošní byly v roce 1796 (v průměru 4,3 stupně) a v roce 1998 (4,02 stupně). Naopak nejchladnější zima byla v Praze v roce 1929 s průměrnou teplotou -5,4 stupně. Podobně chladné byly zimy v roce 1841 a 1940.

Teplo vydrží i do dalších dnů, občas ale zaprší
Jak bude v příštích dnech? Můžeme se už těšit na téměř jarní počasí. V úterý bude do 14 stupňů, ve středu odpoledne teplota vystoupí na 11 až 15 stupňů. Na východě území bude odpoledne vrcholit příliv teplého vzduchu, teploty tam proto mohou dosáhnout až 18 stupňů. Ve zbytku republiky ale bude v průběhu dne přibývat oblačnosti, na některých místech se objeví i déšť.

Ve čtvrtek se očekává oblačno až zataženo, ve večerních hodinách déšť nebo přeháňky a denní teploty 9 až 13 stupňů. V pátek by mělo být oblačno až polojasno, ranní teploty kolem nuly, odpolední 8 až 12. Sobota by měla být oblačná až polojasná, s ojedinělými přeháňkami. Od neděle do úterý se očekává polojasno až skoro jasno, jen po ránu mlhy. Nejnižší ranní teploty budou 5 až 0, odpolední 8 až 13 stupňů Celsia.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu