OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Z Afriky se šíří neznámé nemoci


23.03.2007

Nairobi - Díky globálnímu oteplování se na sever šíří nemoci, které se běžně vyskytují v rozvojových zemích, a ohrožují tak finanční i zdravotní stav bohatých zemí, uvedl Steve Sloan, výkonný ředitel organizace GALVmed.

Například virová infekce bluetongue napadla dobytek a ovce v Holandsku, Belgii, Francii a Německu. Pokud se do Evropy dostane i horečka Rift Valley Fever z Keni, bude to mít nedozírné následky.

"Tyto "africké" nemoci se díky klimatickým změnám staly globálním problémem," uvedl Sloan. "Po propuknutí infekce bluetongue v Německu došlo na některých trzích s masem až k třetinovému propadu."

Další nemoci ještě přijdou
Nemoc Bluetongue, která neohrožuje zdraví lidí, se už několik let vyskytuje ve Španělsku a v Itálii. Infekce šířená hmyzem byla poprvé objevena v Jižní Africe a od konce 90. let se posouvá směrem na sever.

Podle expertů je na vině globální oteplování. "Existuje velmi reálná hrozba, že se do Evropy dostanou i nemoci jako River Valley Fever," prohlásil pro agenturu Reuters Brian Perry, vědec z International Livestock Research Institute.

Od propuknutí nemoci bluetongue na jihu Holandska se během měsíce počet postižených holandských farem vyšplhal na více než 400, navzdory opatřením přijatým proti šíření viru.

"Jde o ekonomické nemoci, které představují velkou hrozbu pro evropský obchod s masem" prohlásil Sloan. Nezisková organizace GALVmed usiluje o snížení chudoby chovatelů dobytka v rozvojových zemích tím, že zlepšuje jejich přístup k lékům a vakcínám.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu