PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

MÉDIA S PODPOROU VLÁD A VĚDCŮ Z UNIVERZIT ÚMYSLNĚ NIČÍ MASY LIDÍ POD TAKTOVKOU JEŠTĚRŮ Z PEKEL

Sledování násilí ve filmech aktivuje v mozku agresivitu


07.12.2007

Násilné a brutální scény omezují činnost mozkového centra potlačující nevhodné chování a agresivitu.

Američtí neurologové prokázali, že při sledování násilných scén se mozek stává náchylným k agresivnímu chování. Když sleduje člověk násilnické záběry, centrum potlačující agresivní a nežádoucí chování výrazně omezí svou aktivitu.

Neurologové z Columbia University pouštěli několika dobrovolníkům filmy s agresivní tematikou a sledovali odezvu jejich mozku. Když došlo na násilné a brutální scény, mozkové centrum potlačující nevhodné chování a agresivitu (orbitofrontální kůra mozková a amygdala) výrazně omezilo svoji aktivitu. Tyto změny přitom vedou k tomu, že dotyčný jedinec mnohem hůř ovládá svoje násilné chování a agresivitu.

„Tyto změny v obvodech mozku řídících chování byly typické při opakovaném sledování násilnických záběrů,“ uvedl profesor Joy Hirsch z Columbia University.

„Zobrazování násilnického chování se stalo ve veřejných médiích velmi běžným jevem. Naše objevy demonstrují poprvé, že sledování zobrazovaného násilí skutečně ovlivňuje funkci v částech mozku, které ovládají chování, jako je agresivita. Je to velmi důležitý objev a další výzkum by mohl odhalit velmi podrobně, jak takové změny ovlivňují chování ve skutečném životě,“ dodal medik Christopher Kelly, jeden ze spoluautorů studie.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu