PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

JEŠTĚŘI Z TEMNÝCH SVĚTŮ UMNĚLE VYTVÁŘÍ U LOUTKOLIDÍ DOJEM, ŽE MAJÍ SYSTÉM NA OCHRANU ZÁKAZNÍKŮ, A ŽE NEJSOU DODÁVÁNY NEBEZPEČNÉ JEDOVATÉ VÝROBKY NIČÍCÍ ZDRAVÍ. JE TO ALE PODVODNÁ LEŽ A KAMUFLÁŽ, POD KTEROU DÁVAJÍ LOUTKOLIDEM VELKOU VĚTŠINU VÝROBKŮ ZDRAVÍ ŠKODLIVOU BEZ TOHO, ŽE BY SI LIDÉ MOHLI SAMI PROVĚŘIT NEBEZPEČNÉ JEDOVATÉ LÁTKY VE VÝROBCÍCH A POTRAVINÁCH !!! TAKOVÉ PŘÍSTROJE LOUTKOLIDÉ NESMÍ DOSTAT !!!

Tesco i přes zákaz prodávalo nebezpečnou naběračku


12.1.2008

Prodej zakázal hlavní hygienik

Obchodní řetězec Tesco podle Mladé fronty Dnes prodával nebezpečnou kuchyňskou naběračku na špagety, přestože již před měsícem hlavní hygienik Michael Vít informoval o nutném stažení závadného výrobku z trhu. Tesku za to údajně hrozí mimořádná sankce. Společnost ale tvrdí, že chybu již napravila.

V pátek se nebezpečný výrobek dal například koupit v prodejně v pražských Stodůlkách. Před několika dny ji nabízel i hypermarket ve Zlíně, píše MfD.

"Jakmile jsme dostali informaci od hygieniků, že naběračka je škodlivá, stáhli jsme ji z obchodů," uvedla mluvčí Teska Jana Matoušková. "Celkem jsme vyřadili 1300 kusů. Po vašem upozornění jsem ale zjistila, že v obchodech zůstalo ještě šest kusů. I ty už jsme odstranili," řekla mluvčí deníku.

Společnost se zákazníkům omluvila a ujistila je, že všechny ostatní lžíce, obracečky a naběračky stejné značky jsou v pořádku. "Ověřili jsme si to analýzami," poznamenala Matoušková.

Naběračka obsahuje takzvané primární aromatické aminy, které působí na imunitní systém nebo hormonální soustavu a jsou i rakovinotvorné. Ve výrobcích určených pro syk s potravinami se nesmí vyskytovat. Karcinogenní látky se totiž mohou dostat do jídla. Materiál navíc při zahřátí páchne.

"Nic je neomlouvá, budeme nekompromisní, jde o karcinogenní látky," prohlásil Vít s tím, že není možné, aby se výrobky prodávaly dál, když měly být staženy z trhu. Na nebezpečné kuchyňské potřeby z černého polyamidu upozornili hygienici několikrát, píše MfD.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu