PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Mobily už mají i čtečku otisků prstů
Asus M536, obsahující vestavěný modul pro rozeznávání otisků prstů.

14.3.2008

Notebooky zůstávají stále stejné, designových novinek je pomálu. V oblasti mobilních telefonů se je však stále na co dívat. Dokazují to novinky z dílny Asusu a LG.

Notebooky s logem Lamborghini jsou na trhu už drahnou dobu. Mobilní telefony na emblém inspirovaný touto automobilkou čekaly do března.

Mobil Lamborghini ZX1 se poprvé ukázal na veletrhu CeBIT. Přístroj je zapouzdřen do uhlíkového pláště a oceli. Nechybí mu dotykový displej a nabídka funkcí, které se staly standardem každého počítače do dlaně platformy Windows Mobile.

Na QWERTY se píše lépe

Mobil M930 je dalším telefonem s QWERTY klávesnicí. Kromě elegantního vzhledu přichází M930 s možností využití buďto numerické klávesnice, nebo její plnohodnotnéverze. Systém je postaven na platformě Windows Mobile 6.

Mobil se čtečkou otisků prstů

M536 se čtečkou otisků prstů nabízí vysokou bezpečnost uložených dat. Díky vestavěné plnohodnotné QWERTY klávesnici i dotykovému provedení se s e-maily a dalšími dokumenty pracuje pohodlněji. M536 navíc obsahuje také GPS, WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.0 a fotoaparát s 3megapixelovým rozlišením.

Dva jsou lepší než jeden

LG Electronics tento týden na kongresu GSMA v Barceloně uvedl na evropský trh mobilní telefon LG KF600. Jeho unikátnost spočívá ve dvou displejích, z nichž jeden zobrazuje virtuální tlačítka v závislosti na aktuálně využívané funkci a pohybu v menu. Technologie nazvaná InteractPad podle vývojářů zpříjemňuje práci s telefonem.

InteractPad mobilního telefonu LG KF600 zobrazuje na displeji pouze ta virtuální tlačítka, která uživatel potřebuje k dané funkci. Uživatel se tak neztrácí v celkové nabídce příkazů.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu