PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Pesticidy způsobují poškození DNA a rakovinu
Používání pesticidů způsobuje u lidí zásadní změny DNA.

20.5.2008

Když přišli chemikové s vynálezem pesticidů, zemědělci jásali, že konečně maximalizují své výnosy a svět nebude hladovět. Jenže s postupem času začalo lidstvo pociťovat, že chemické prostředky proti škodlivým plevelům, hmyzu a hlodavcům nadělají více škody než užitku. Jedná se o toxické látky, které u člověka mohou způsobovat nebezpečné změny v genetické informaci a vyvolávat tak rakovinu.

Vědci z prestižní Pandžábské univerzity v indické Patiale sledovali skupinu farmářů, kteří pesticidy používali při ošetřování svých polí. Při výzkumu byly zohledněny další pro rakovinu kritické faktory jako věk, konzumace alkoholu a kouření.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Podle indického týmu má používání pesticidů, které se dostávají do lidského těla, za následek zásadní změny v DNA. Tím se přitom může zvýšit riziko vzniku rakoviny.

Pokud však vyloučíme samotnou karcinogenitu pesticidů, pak je tu ještě další hledisko škodlivosti těchto látek. Chemické prostředky na hubení rostlin a živočichů totiž zhoršují také kvalitu pěstovaných potravin. V Indii dokázali, že čajovníky ošetřené pesticidy poskytují čajové listy s menším obsahem antioxidantů než bio čaje pěstované bez použití chemického ošetření.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu