PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

POZEMŠTÍ PAVĚDCI MYLNĚ SOUDÍ - JAKO BY TO MĚLI DOKÁZANÉ, ŽE MUTACE LIDSKÝCH FYZICKÝCH TĚL VZNIKLY A PROBÍHAJÍ SAMOVÝVOJEM (DARWINOVA TEORIE). ŽÁDNÝ SAMOVÝVOJ VE SKUTEČNOSTI NEEXISTUJE A NEPROBÍHÁ, PAVĚDCI JEJ VŮBEC NEMAJÍ DOKÁZANÝ, ALE SEDÍ NA NĚM JAKO SLEPICE NA JEŠTĚRČÍM VEJCI. VE SKUTEČNOSTI POZEMSKÉ LIDSTVO - JEJICH FYZICKÁ - VNĚJŠÍ TĚLA - PODLÉHAJÍ 7 MILIÓNŮ LET FABRIKACÍM PSEUDOTVŮRCŮM - JEŠTĚRŮM Z PEKEL, ZATÍMCO DUCH A DUŠE LIDÍ (VYSPĚLÉ BYTOSTI PŮVODNĚ Z VNITŘNÍCH NEBESKÝCH SVĚTŮ) JSOU JEŠTĚRY DOČASNĚ UVEZNĚNI V POUZDRECH, ABY DUCH A DUŠE NEMOHLI FYZICKÁ TĚLA SPRÁVNĚ ŘÍDIT A POUŽÍVAT V POZITIVNÍM STAVU. POZEMSKÁ PAVĚDA JE TAKTO NEUSTÁLE OVLÁDÁNA JĚŠTĚRY, ABY SE LIDÉ NEMOHLI DOZVĚDĚT PRAVDU O JEJICH PRAVÉ SITUACI A NEMOHLI SE TAK SNADNO A RYCHLE VYSVOBODIT, COŽ TAKÉ TAK PROBÍHÁ. UVĚDOMĚNÍ SI SKUTEČNÉHO EXISTENČNÍHO PROBLÉMU LIDSTVA ZNAMENÁ 1. KROK K ŘEŠENÍ TOHOTO ZÁSADNÍHO PROBLÉMU LIDSKÉHO DRUHU ŽIVOTA A BYTÍ. PŘESTO JSOU LIDEM DÁVÁNY STVOŘITELEM A ANDĚLY NEBES A NĚKTERÝMI SVĚTELNÝMI PRACOVNÍKY (TELEINFORMATIKY) PRAVDIVÉ INFORMACE A ŘEŠENÍ BEZ JAKÉKOLIV ORGANIZACE - VIZ NOVÉ ZJEVENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA NA www.andele-svetla.cz , www.vesmirni-lide.cz . A PRAVDA SE ŠÍŘÍ VŠUDE PO PLANETĚ ZEMI - VIZ SOUBOR EVACUATION SE STATISTIKOU STAHOVÁNÍ SOUBORŮ Z TĚCHTO SVĚTELNÝCH WEBŮ.

Všichni lidé jsou mutanti, oznámili genetici

2.9.2009

Každý člověk je nositelem 100 až 200 mutací v DNA, upozorňuje nová studie zveřejněná časopisem Current Biology. Dalo se to samozřejmě předpokládat - bez mutací by nebyly pestré druhy organismů na Zemi. Nicméně genetici v předcházejících desetiletích postrádali moderní prostředky pro rozpoznávání mutací.

Vědci se tak těší na nové objevy v oblasti poznávání lidské evoluce a také nových metod léčení. Dosavadní údaje o počtech mutací byly většinou spekulace na základě srovnání zdravé populace se skupinou pacientů s určitou nemocí, nebo ve srovnání s šipmpanzi, nejbližšími příbuznými homo sapiens.

"Dříve bez pomoci počítačů a dalších moderních technologií bylo hledání mutací ještě těžší, než hledání mravenčího vajíčka v sýpce s rýží," citovala BBC spoluautora výzkumu doktora Yali Xuea.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Nové metody analýzy DNA však umožnily přesnější výsledky. Genetici z britského ústavu Wellcome Trust Sanger Institute prohlédli tisíce genů v chromozomech Y u dvou Číňanů, kteří měli vzdáleného předka v roce 1805. Postupně identifikovali odlišnosti v DNA.

Nové mutace přitom mohou vést k nebezpečným chorobám, jako je rakovina. Schopnost odhalovat podobné mutace může vést k jejich omezení. Samozřejmě ne všechny mutace jsou jen ke škodě nositelů daného genetického kódu. Některé souvisejí se zvyšováním šancí na přežití dané variace v rámci druhu.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu