OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Hrozí nám katastrofální povodně a vražedná horka, varuje britský premiér

19.10.2009

Britský premiér Gordon Brown v pondělí vykreslil v hrůzných barvách osud Velké Británie, jestliže se nedospěje k dohodě o boji s klimatickými změnami. Na ekonomickém fóru v Londýně, kde jednají zástupci 17 zemí, které vypouštějí nejvíce skleníkových plynů, uvedl, že zemi by hrozily úděsné katastrofy, jako jsou rozsáhlé povodně, sucha a vražedné vlny horka.

Brown uvedl, že dopady jsou patrné už nyní: "V Británii čelíme častějším suchům a stoupající vlně povodní. Mimořádná vlna letních veder si v roce 2003 vyžádala v Evropě 35 000 obětí. Při současných trendech se takové události v Británii mohou stát během pár dekád běžnými. A během života našich dětí a vnuků se mohou extrémní teploty roku 2003 stál obvyklými ve většině Evropy."

Podle Browna neexistuje žádný "plán B" pro případ, že se letos v prosinci nepodaří v Kodani dohodnout smlouvu, která by nahradila Kjótský protokol . "Pokud nyní nedosáhneme dohody, nemůžeme mít žádné pochybnosti - škody od rostoucích emisí nastanou a žádná budoucí dohoda na tom nic zpětně nezmění.“

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Pokud podle něj nedojde k dohodě, dopady změn klimatu na svět budou větší, než měly dohromady obě světové války s velkou hospodářskou krizí. Podle Browna bude svět čelit dalším velkým konfliktům kvůli mohutné migraci lidí způsobené změnami klimatu.

V roce 2080 by zhruba 1,8 miliardy lidí trpělo nedostatkem vody.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu