PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Mobil už umí najít internetový profil na Facebooku podle obličeje

13.6.2009

Společnost The Astonishing Tribe (TAT), která se zabývá vývojem programů pro chytré mobilní telefony, vytvořila novou unikátní aplikaci. S její pomocí můžete jednoduše všem lidem zpřístupnit údaje o vašem účtu na Facebooku, telefonním čísle, nebo emailové adrese. Všechny informace přitom zájemci vyčtou přímo z vašeho obličeje.

Nová aplikace by měla fungovat velice jednoduše. Lidé na váš obličej namíří fotoaparát mobilního telefonu a na displeji se jim hned zobrazí všechny zpřístupněné informace.

Sami přitom ve vašem mobilu můžete nastavit, co všechno se mohou lidé ve vašem okolí dozvědět. Kromě jména takovýmto zajímavým způsobem můžete například prozradit informace o vaší adrese, internetovém blogu, telefonním čísle nebo profilu na Facebooku či Twiterru.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Psychologové ale varují, že kvůli podobným aplikacím mohou lidé přijít zcela o soukromí. K osobním údajům se navíc touto cestou mohou dostat velice jednoduše nepovolaní lidé, kteří je zneužijí, napsal magazín Immersive Tech.

Unikátní software bude určen především pro chytré mobilní telefony s operačním systémem, které jsou vybaveny dotykovým displejem. Všechny další informace o novince se ale snaží výrobce pečlivě tajit. Jasné tedy zatím ani není, kdy by se tento software mohl objevit v prodeji.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu