PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

TOHLE LOUTKOLIDEM STRČILI JEŠTĚŘI Z PEKEL - ZAMYSLETE SE LOUTKOLIDÉ, CO JSTE ZAČ A CO TU VLASTNĚ DĚLÁTE ??? ANDĚLÉ NEBES JIŽ NEBUDOU DLOUHO HLÍDAT TYTO ŠÍLENOSTI LOUTKOLIDSTVA OVLÁDANÉHO JEŠTĚRY Z PEKEL !!! OD 40. LET JE HLÍDALY KVŮLI POZITIVNÍM LIDEM, ABY SI MOHLI PLNIT SVÉ POSLÁNÍ POZITIVNÍHO ŽIVOTA NA PLANETĚ ZEMI. PO JEJICH MOŽNÉ EVAKUACI JIŽ NEBUDE KONTROLA PŘED POUŽITÍM JADERNÝCH ZBRANÍ JAKO DOSUD.

Kde jsou umístěny rakety s jadernými hlavicemi a jaký mají dolet

11.12.2009

Podívejte se, co vše se stane, když vybuchne atomová bomba. Ničivá tlaková vlna, elektromagnetický puls, radiace, ionizující záření, to vše dělá z jaderné bomby děsivou zbraň.

Začne s novým rokem také nová éra v historii zbrojení a jaderné oblasti? Pokud se potvrdí zvěsti z Kremlu a Bílého domu a hlavy dvou klíčových světových hráčů Ruska a Spojených států podepíší vzájemnou dohodu o odzbrojení ještě před Vánoci, tak zřejmě ano. Přelomový dokument, jehož podpis se v uplynulých dnech spojoval s opětovnou návštěvou amerického prezidenta Baracka Obamy v Praze, má totiž nahradit dosavadní smlouvu START z roku 1991 a počítá s výraznou redukcí jaderného arsenálu.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Zásadní moment ve vyjednávání o odzbrojení nastal v létě, kdy se Obama s ruským prezidentem Dmitrijem Medveděvem dohodli na snížení maximálního počtu jaderných hlavic na úroveň 1500 až 1675 a na snížení počtu jaderných nosičů. V současné době má každá z obou velmocí připraveno k okamžitému použití 2000 až 3000 jaderných hlavic. USA mají 1200 a Rusko 816 nosičů. Jejich počet má být snížen na 500 až 1100 na každé straně.

Po Spojených státech a Rusku vedou v počtu držení jaderných zbraních Čína, Izrael, Francie a Velká Británie. Například Izrael má podle renomované organizace Sdružení pro kontrolu zbrojení dnes k dispozici arzenál čítající 75 až 200 jaderných zbraní.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu