PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Hotelové klíče a karty v budoucnu nahradí chytré telefony

27.5.2010

Vize mobilních telefonů budoucnosti je krásná, už žádné další ztracené klíče a nefunkční hotelové karty. V blízké době by totiž měly začít hotelové řetězce lidem umožňovat přístup do jejich pokojů jen pomocí inteligentních telefonů, jakými jsou například iPhone, Blackberry či telefony s operačním systémem Android.

Nová technologie bude testována ve dvou amerických hotelech už v příštím měsíci. Hosté se tak budou poprvé moci vyhnout potenciálním frontám na recepci během ubytovávání. Stačí, když si do telefonu nahrají v hotelu malou aplikaci. Pak už bude jen stačit, když přiloží svůj telefon k senzoru u pokojových dveří. Ten bude fungovat jako karta po dobu celého pobytu.

Testování se bude konat v hotelu Holiday Inn Chicago O'Hare Rosemont a hotelu Houston Downtown Convention Center, který patří stejnému řetězci. Doba testování se odhaduje nejméně na dva měsíce.

"Zjednodušení ubytovacího systému by pro nás byl doslova zlatý grál. Nepotřebujeme lidi zahrnovat dalšími nepotřebnými předměty jako jsou karty, jen jim to komplikuje život. Krásou mobilních telefonů je to, že už je mají," uvedl ředitel řetězce InterContinental Hotels Bryson Koehler pro USA Today.

Pokud se nový model ukáže jako úspěšný, bude speciální senzor nainstalován zhruba ke každému pátému pokoji ve všech amerických a posléze možná i zahraničních hotelech výše zmíněného řetězce. Dá se očekávat, že se k tomuto trendu mohou připojit i další hotelové skupiny.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu