PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Miliardář Soros: Evropa na to šla od začátku špatně, další recese ji může zničit

NĚMECKO SI EKONOMICKY PODROBUJE ZBYTEK EVROPY

VE 20. STOLETÍ SE NĚMECKO 2x POKOUŠELO VOJENSKY SI PODROBIT EVROPU A PŘÍPADNĚ SVĚT.

ZPŮSOBILO STOVKÁM MILIÓNŮ LIDÍ NEJVĚTŠÍ UTRPENÍ V HISTORII TOHOTO LIDSTVA, A TO NEMĚLO K DISPOZICI ČIPOVÉ TECHNOLOGIE. KDYŽ SE MU TO TEDY NEPODAŘILO, NYNÍ PO ROCE 2000 SE O TOTO ÚPLNÉ PODROBENÍ ZBYTKU EVROPY ÚSPĚŠNĚ SNAŽÍ EKONOMICKY! S VYUŽITÍM VŠECH DOSTUPNÝCH ČIPOVÝCH TECHNOLOGIÍ. UDÁLOSTI VE 40. LETECH 20. STOLETÍ BYLY PRO POUČENÍ LIDEM DO BUDOUCNA. JAK JE VIDĚT, NĚKTEŘÍ SE POUČILI, JINÍ NIKOLIV!

16.6.2010

Příčinou dalšího ekonomického propadu bude podle finančníka současná neadekvátní reakce evropských vlád na dluhovou krizi v eurozóně a vrozené vady eura. Současná vlna škrtů a opatření nahrává Německu.

Evropu čeká příští rok podle známého amerického finančníka George Sorose "téměř neodvratně" nová recese a poté roky stagnace. Příčinou dalšího ekonomického propadu bude nynější neadekvátní reakce evropských vlád na dluhovou krizi v eurozóně a vrozené vady eura, řekl Soros na úterním semináři v Londýně.

Chronické vady, které jsou zabudovány do eura od počátku, se nyní staly akutními a mají potenciál zničit celou Evropskou unii, varoval Soros. Za osudné slabiny evropské měny označil miliardář zejména neexistenci nápravného mechanismu a možnosti spořádaně opustit eurozónu.

Podivná evropská politika - vše nahrává Německu

Soros se pozastavuje zejména nad politikou, kterou vlády eurozóny reagovaly na fiskální potíže Řecka a některých dalších zemí, to znamená nad zahájením úspor a snižováním rozpočtových deficitů v nesprávné době.

Podle něj je na tom vidět, že Německo vnutilo celé Evropě svá vlastní kritéria a standardy, to znamená obchodní přebytek a vysokou míru úspor, které dobře slouží Německu, nikoli však už ostatní Evropě.

"Toto je skutečné nebezpečí současné situace - že vnucením fiskální disciplíny v úsilí o vyrovnané rozpočty v době nedostatečné poptávky a slabého bankovního systému se vlastně uvádí v chod klesající spirála," řekl Soros.

Německo na tom podle Sorose vydělá, protože pokles eura podpoří jeho exportní ekonomiku. "Německo bude vzkvétat, zatímco zbytek Evropy bude vtlačen do klesající spirály. Stagnace bude trvat řadu let a bude to možná ještě horší," řekl finančník. "Jinými slovy, myslím si, že recese je příští rok při současné politice téměř neodvratná," dodal.

Soros konstatoval, že politická vůle ke společné rozpočtové politice v Evropě chybí a že Evropa má při absenci pohybu vpřed tendenci sklouzávat zpět. "Krize eura by tak nakonec mohla zničit Evropskou unii," řekl.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu