PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Společnost Google jde do války, pořizuje si vlastní armádu autonomních dronů

Quad-rotorový autonomní dron, co to je? Jedná se o „helikoptéru" se čtyřmi rotory a jednou kamerou, která nepotřebuje pilota.

Pokud by jste měli k dispozici armádu quad-motorových autonomních dronů a byli společností Google, co by jste s nimi udělali? To vlastně není důležité, protože to nikdy asi nikdo z nás nebude. Ale společnost Google má s autonomními drony velké plány. Zatím si pořídili do Googlu pouze jeden Microdrone od společnosti Microdrones GmbH. Podle posledních zjištěných informací taková „hračka" přijde na $60 000 amerických dolarů (cca 1 150 000 Kč). Podle německého tisku Wirtschaftswoche společnost Microdrones GmbH řekla:"Naše drony jsou dokonalé a hodí se dokonale k updatování dat pro službu Google Earth." z toho si každý z nás jistě odvodí, co Google s touto armádou zamýšlí.

Zajímavá úvaha je, co kdyby si Google skutečně pořídil obří armádu těchto dronů a zapracoval na verzi Google Earth Live? Finanční prostředky by se na to v Googlu jistě někde našli, pronajmout si určitou letovou výšku by pro Google asi taky nebylo velkým problémem a tak jediným limitem pro obří armádu Googlu nejspíš zůstává pouze velikost oblohy nebo výrobní kapacity dodavatele.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu