PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Google Earth sleduje Řecko, berňák hledá černé stavby

Zvláštní oddělení finanční police (SDOE) monitoruje z vrtulníků a prostřednictvím aplikace Google satelitní města v okolí Atén.

Služba Google Earth Vám umožní v mžiku přeletět na libovolné místo na Zemi. Zobrazit dokáže vzdálené galaxie, příkopy na mořském dně a nebo dům souseda bydlícího vedle Vás. Využít ji lze ale i jinými způsoby. Řecko, konfrontované ekonomickou krizí a silným tlakem věřitelů, se v poslední době zaměřuje na výběr daní víc než kdy předtím. Zaměstnanci finanční policie využili satelitní snímky k vyhledání černých staveb.

Na předměstí Atén se podle oficiálních čísel nachází 324 registrovaných bazénů. Snímky však ukázaly něco jiného. Inspektoři napočítali 16 794 výrazně svítících modrých ploch. Hříšníky odhalilo nově ustavené oddělení finanční policie SDOE.

Vyšetřovatelé se zaměřili i na parkoviště před luxusními nočními podniky, kde pracovali v utajení a zapisovali si poznávací značky vozidel. Výsledek? 6000 lidí vlastnilo automobil v hodnotě 100 000 €. Jejich přiznaný roční příjem, který je předmětem daně z příjmů fyzických osob, byl ale jen 10 000 €. Místo, kde se zrodila demokracie, tak bude v příštích letech bičováno důmyslnou aplikací stále intenzivněji.

Jeden z nejvýše postavených úředníků SDOE Ioannis Kapeleris závěrem dodává: „chceme, aby se do sítě chytly také velké ryby“. Big Brother dohlíží na Řecko.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu