PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Irsko je finančně na kolenou, chce záchranu od EU

IRSKO JE PO ŘECKU NA KOLENOU A TENTO VÝHLED ČEKÁ CELÝ ZÁPAD, TAK, JAK ČÍNSKÁ LEVNÁ OTROCKÁ PRÁCE S NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI JEŠTĚRŮ Z PEKEL OVLÁDÁ CELÝ SVĚT A VNUCUJE MU STEJNÝ OTROCKÝ NÍZKÝ STANDART ŽIVOTA, JAKÝ JE V ČÍNĚ BEZ SOCIÁLNÍCH VYMOŽENOSTÍ, S MIZIVÝMI "ODMĚNAMI" ZA PRÁCI, ATD. NIKDO Z NEGATIVNÍCH LIDÍ (98 % LIDSTVA DNES 2010) SE TOMUTO PROCESU NEUBRÁNÍ, S VÝJIMKOU POZITIVNÍCH LIDÍ (2 % DNES 2010). LIDÉ SI DENNĚ VYBÍRAJÍ KVALITU ŽIVOTA, A ZA TYTO VOLBY NESOU SAMOZŘEJMĚ ODPOVĚDNOST. TO, ŽE TYTO PROCESY JSOU PROVÁZENY NESČETNÝMI KLAMY A MANIPULACEMI - JAK POLITIKŮ A "VĚDCŮ", TAK MÉDIÍ, JE BĚŽNÁ SOUČÁST NEGATIVNÍHO STAVU NA PLANETĚ ZEMI V ROCE 2010. NÁSTUP ČIPOVÉ TOTALITY JE V PLNÉM PROUDU, A POKUD LIDÉ NEOBRÁTÍ, ZAŽIJÍ SKUTEČNÝ PROPAD DO HLUBIN SE VŠÍM VŠUDY, CO K TOMU V TOMTO VNĚJŠÍM SVĚTĚ NÁLEŽÍ. ANDĚLÉ NEBES LÁSKYPLNĚ PODPORUJÍ POZITIVNÍ VOLBY LIDÍ, A OD NEGATIVNÍCH VOLEB SE ODVRACEJÍ. VARUJÍ LIDI PŘED TÍM, CO SI VĚTŠINA VOLÍ VE SVÉM ŽIVOTĚ.

12.11.2010

Irsko jedná o čerpání finanční pomoci ze stabilizačního fondu Evropské unie a pravděpodobně pomoc dostane. Tvrdí to dva zdroje agentury Reuters. Irský ministr financí Brian Lenihan ještě odpoledne tvrdil, že Dublin bezprostředně žádné peníze nepotřebuje a není tedy v pozici, kdy by musel nějakou pomoc domlouvat.

"Jednání probíhají a budou využity peníze z Fondu finanční stability Evropské unie (EFSF). Nebude žádné krácení (splatných závazků), ani žádná restrukturalizace, nic takového. Je velmi pravděpodobné, že Irsko pomoc dostane," řekl jeden zdroj.

Irské ministerstvo financí krátce po zprávě agentury uvedlo, že o žádnou pomoc Evropskou unii oficiálně nepožádalo. "Žádná žádost o čerpání pomoci z Evropské unie podána nebyla," reagoval mluvčí ministerstva.

Druhý zdroj agentuře potvrdil, že Irsko skutečně o pomoci jedná, ačkoliv irská vláda i Brusel tvrdí opak. "Mezi EU a Irskem se jedná o využití půjčky z EFSF v blíže neurčeném objemu," řekl druhý zdroj. "Je jasné, že k žádnému krácení (splatných závazků) nedojde, což by mělo pomoci uklidnit trhy," dodal zdroj.

Předseda takzvané euroskupiny Jean-Claude Juncker na zprávu agentury Reuters řekl, že nemůže potvrdit, zda Irsko o pomoc ze stabilizačního fondu EU požádalo. Uvedl ale, že situace je pod drobnohledem. "Nemohu to potvrdit," řekl Juncker na dotaz, zda Irsko o pomoc požádalo, nebo ne. "Je na irské vládě, aby žádost o pomoc předložila," dodal.

Juncker uvedl, že ve čtvrtek a dnes jednal s kolegy z euroskupiny, ovšem nejen o Irsku. "Myšlenka, že se schyluje k něčemu zásadnímu, je v tuto chvíli, kdy hovořím, myšlenkou, která by nikoho neměla napadat," dodal. Euroskupinu tvoří ministři financí eurozóny.

První spekulace, že Irsko se chystá využít pomoci ze stabilizačního fondu EU, se objevily už během dneška. Irsko i sama EU však spekulace vždy popřely, zdroje Reuters ale trvají na tom, že jednání se vedou.

Analytici lámou nad Irskem hůl

Již ve čtvrtek většina analytiků oslovených agenturou Reuters vyslovila domněnku, že osud Irska je zpečetěn, země nevydrží současný tlak na státní finance a čeká ji nejpozději do konce roku 2011 totéž co Řecko, tedy že požádá o zahraniční pomoc.

"Není to jen problém Irska, je to problémy celé Evropy," sdělil hlavní ekonom společnosti Bloxham Stockbrokers Alan McQuaid.

Reuters se dotazoval 30 ekonomů a finančních analytiků, z nichž 20 bylo toho mínění, že Irsko situaci nezvládne. Část z nich pak uvedla, že případná záchrana Irska by hrubým odhadem a ze současného pohledu přišla asi na 48 miliard eur (asi 1,2 biliónu Kč).

Poslední průzkum ukázal posun v pohledu na irský problém. Ještě před měsícem se totiž těsná většina analytiků domnívala, že Irsko se s nynějšími potížemi vypořádá a žádná pomoc od EU či Mezinárodního měnového fondu (MMF) příští rok nebude třeba.

Náklady na pojištění irského dluhu proti riziku nesplacení se vytrvale zvyšují a ve čtvrtek vystoupily na nový rekord. Irsko rovněž ve čtvrtek přiznalo, že růst výnosů a potažmo nákladů na obsluhu dluhu je velmi vážná věc. "Obavy z toho má celá eurozóna," nechal se slyšet irský ministr financí Brian Lenihan.

V květnu letošního roku obsahoval záchranný balík pro Řecko celkem 110 miliard eur (asi 2,7 biliónu Kč).

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr