PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

V ČR ukradli desetitunový most a tady takový nikdo nechce zadarmo, všimli si v USA

NA PLANETĚ ZEMI SE STÁLE ZVYŠUJE OVLÁDÁNÍ LOUTKOLIDÍ - PŘES 90 % A VÝŠE - S TAKOVÝMI LOUTKOLIDMI MOHOU JEŠTĚŘI Z PEKEL PROVÁDĚT STÁLE VĚTŠÍ ZLA, KROMĚ KRÁDEŽÍ PAK MOHOU LOUTKOLIDEM ZAVÁDĚT VYŠŠÍ STUPNĚ ČIPOVÉ TOTALITY - SLEDOVACÍMI TECHNOLOGIEMI, KTERÉ MAJÍ SVÉ "OPODSTATNĚNÍ" - TEDY LOUTKOOPODSTATNĚNÍ - PSEUDOOPODSTATNĚNÍ. TENTO PROCES ČIPIZACE PROBÍHÁ MASOVĚ A RYCHLE, PARALELNĚ KE STÁLE NEGATIVNĚJŠÍMU STAVU VĚTŠINY LIDSTVA NA PLANETĚ ZEMI.

2. května 2012

Krádež desetitunového železničního mostu na Sokolovsku z minulého týdne nezůstala bez povšimnutí médií za hranicemi ČR. O události své čtenáře informoval například britský deník Daily Telegraph a naposledy i americký server Huffington Post. Ten poznamenal, že v USA mají úřady opačný problém: téměř 46 metrů dlouhý historický most v Coloradu nikdo nechce, byť jen za náklady spojené s přestěhováním.

Americký server připomíná, že zloději akcí provedenou za bílého dne Českým drahám způsobili škodu za milión dolarů.

I když si spletl Slavkov na Sokolovsku, kde se krádež udála, se Slavkovem u Brna, server čtenáře poučil, že krádež se udála v regionu, kde ve velkém mizí kovové předměty včetně kolejí, které pak zloději zpeněží ve sběrnách.

"To ve státě Colorado máme opačný problém," připomněl Huffington Post Američanům. Tamní ministerstvo dopravy podle něj bezúspěšně hledá někoho, kdo by ho zbavil téměř 46 metrů dlouhého mostu přes řeku Colorado v Dotseru. Most z roku 1935 už technicky nevyhovuje a úřady by ho chtěly do jara příštího roku nahradit novým.

Nikdo ho ale nechce a most zůstává na místě, i když ministerstvo slibuje, že ho nechá prvnímu, kdo zaplatí za jeho rozebrání, převoz a umístění na jiném místě.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se