PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

V Polsku se do oplatek dostal jed na krysy

ZATÍMCO NAPŘ. V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU EXISTUJE PROPRACOVANÝ SYSTÉM KVALITY, V POTRAVINÁŘSTVÍ A ZDRAVOTNICTVÍ JE POUZE V PLENKÁCH, NEBOŤ AUTOŘI TOHOTO LOUTKOLIDSKÉHO PASVĚTA - JEŠTĚŘI Z PEKEL - JEJ TAKTO PROGRAMUJÍ, LOUTKOLIDÉ VE SVÉ 90 % NEVĚDOMOSTI - OVLÁDÁNI - NIČEHOŽ NIC O TOMTO NETUŠÍ, ALE TÉMĚŘ VŠECHNO BAŠTÍ I S NAVIJÁKEM. ZATO VŠAK JSOU JIŽ DÁVNO POKUSNÝMI KRÁLÍKY, NA KTERÝCH SI JEŠTĚŘI Z PEKEL VYTVÁŘÍ STÁLE ODOLNĚJŠÍ RASU PROTI CHEMIKÁLIÍM, NEBOŤ PŘIPRAVUJÍ LOUTKOLIDI DO MNOHEM HORŠÍCH ŽIVOTNÍCH PODMÍNEK V PODZEMÍ (ZEMĚ A JINÝCH PLANET), KDE PŘÍJEMNĚ OBYVATELNÝ ČISTÝ PŘÍRODNÍ POVRCH PLANETY JIŽ BUDE POUHOU VZPOMÍNKOU NA SVÉ PŘEDKY, KTEŘÍ OVŠEM V TÉ DOBĚ TENTO POVRCH NEMĚLI JEŠTĚ ČÍM ZNIČIT, NEUMĚLI LOUTKOVAT S TECHNOLOGIEMI DODANÝMI JEŠTĚRY Z PEKEL (STŘEDOVĚK).

JEDINOU MOŽNOSTÍ ZLEPŠENÍ TOHOTO NEUTĚŠENÉHO STAVU JE ZMĚNA SVÉHO NEGATIVNÍHO - OVLÁDACÍHO STAVU NA POZITIVNÍ - NEOVLADATELNÝ STAV, BEZ OVLÁDAČŮ, BEZ ORGANIZACÍ A BEZ CHYTRÁKŮ, KTEŘÍ SE VYDÁVAJÍ ZA VŮDCE NÁRODŮ A ZA NADLIDI.

20. ledna 2013

Podnik na výrobu cukrovinek Magnolia v západopolském městě Lubsko zřejmě otrávil zatím nezjištěné množství své produkce jedem na potkany. Ten se nacházel v práškovém mléce, které cukrářský podnik nakupoval od dodavatele, informoval v neděli mluvčí hlavní hygienické zprávy Jan Bodbar.

Zároveň vyzval polské občany, aby v žádném případě nekonzumovali produkty této firmy vyrobené po 22. listopadu 2012. Mají je vrátit do obchodu, nebo je vyhodit. Případ začala řešit prokuratura, která zjišťuje, jak mohlo k znečištění mléka jedem dojít.

Převážná část výrobků společnosti Magnolia, jako např. čokoládové oplatky Stilla Dolce Cocoa Rols, Vanila wafles, Wafle Max, Poesia Milk Cream, Weiner Eiswaffel a další byla distribuovaná na území celého Polska, tři druhy také do České republiky, na Slovensko, do Německa a Litvy.

Hlavní hygienická zpráva podle TVN24 už varovala Evropskou komisi před nebezpečím, které může hrozit po konzumaci těchto výrobků.

Inspektoři také zjišťují, jak mohlo v mlékárně Rokitianka v Szczekocinách dojít k otravě mléka. Distribuce výrobků značky Magnolia, které se nacházejí ve dvou velkoskladech v Lubsku, byla zastavena, oznámila v neděli mluvčí SANEPIDu Jolanta Borkowska. Stejná opatřená jsou zaváděna na území celého Polska.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se