PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Zkrachoval soukromý britský penzijní fond, starý 300 let

TOTO JE JEDEN Z MNOHA ZPŮSOBŮ OKRÁDÁNÍ A ZOTROČOVÁNÍ LOUTKOLIDÍ NA PLANETĚ ZEMI. CHYBOU TĚCHTO LOUTKOLIDÍ JE, ŽE VĚŘÍ JEŠTĚRŮM Z PEKEL (O KTERÝCH OVŠEM NEVĚDÍ), TEDY JEJICH PODVODNÝCH AKTIVITÁM, ZAKAMUFLOVANÝCH DO VÝKYVŮ TRHU, JAK RÁDI ŘÍKAJÍ LOUTKOEKONOMOVÉ, A TAKTO OHLUPUJÍ MASY LIDÍ.

KDYBY TITO LIDÉ POSLOUCHALI HLAS SVÉHO DUCHOVNÍHO SRDCE, KTERÝ UMLČELI, UDĚLALI BY MNOHEM LÉPE, A NEVĚŘILI BY ŽÁDNÝM PEKELNÍKŮM VYDÁVAJÍCÍCH SE ZA ELITU NÁRODA.

31.1.2011

Milion britských investorů do penzijního fondu se minulý týden dovědělo, že obdrží pouze čtvrtinu z peněz, které do soukromého penzijního fondu investovali. Další 535 000 osob, které si u fondu platili penzi, nedostane ani korunu.

Nejstarší pojišťovací firma na světě Equitable Life měla 1,5 milionu investorů, kteří jí svěřili 26 miliard liber. Avšak vyšlo najevo, že firma slibovala starobní důchody, které nebyla schopna poskytnout, a zaznamenala ve svých financích ztrátu ve výši 1,5 miliardy liber.

Pojišťovací firma prohlála soudní spor nakonec ve Sněmovně lordů ohledně práv svých zákazníků. Donutilo ji to přestat přijímat nové zákazníky.

Kolektivně přišli investoři, kteří si u společnosti Equitable platili na důchod, o 4,3 miliardy liber, ve srovnání s penězi, které by bývali obrželi, kdyby investovali do jiných pojišťovacích společností.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se