PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Po Wolfovi se slehla zem, jeho dům je pustý a prázdný

POSLANEC I SE ŽENOU UTEKL PŘED NÁSTUPEM DO VĚZENÍ ZA UKRADENÉ MILIONY, PŘITOM ZAKAMUFLOVAL DŮM TAK, JAKOBY TAM STÁLE BYL (AUTO PŘED OTEVŘENOU GARÁŽÍ). I KVŮLI TAKOVÝM ENTITÁM OVLÁDANÝM JEŠTĚRY Z PEKEL MILIONY LIDÍ V ČESKU SE NEDOŽIJÍ DŮCHODU A PŘESTO MUSÍ NA TYTO ZLODĚJE OTROČIT JAKO HLUPÁCI VE SVÉM NEGATIVNÍM STAVU - TAKTÉŽ OVLÁDÁNI JEŠTĚRY Z PEKEL.

7. února 2013

Pusto a prázdno, jen zabahněné terénní auto před nedovřenou garáží. Na plotě u domku chybí zvonek i klika, schránka je bez jména a číslo popisné je také k nenalezení. Takto včera dopoledne vypadal rodinný dům odsouzeného exposlance Petra Wolfa v Ostravě-Petřkovicích.

„Už dva měsíce jsem tady pana Wolfa neviděl. Je tu mrtvo,“ řekl Právu jeden ze sousedů, který si nepřál zveřejnit jméno. Dodal, že Wolfovi do Petřkovic moc nezapadli. „Když byl doma, tak stejně ani moc mezi lidi nevycházel,“ prohlásil.

Podle sousedky Hildy Rozehnalové se Wolfovi stěhovali před zhruba měsícem a půl. „Trvalo jim to asi týden, pořád jezdili a odváželi věci pryč.“ Petřkovická pošťačka také pátrala v paměti, kdy vůbec Wolfa s jeho ženou v domě viděla naposledy. „Už dlouho tam nikdo není,“ uvedla.

Podle informací Práva je rodinný dům napsaný na Wolfa i jeho ženu jako společné jmění manželů. Trvalé bydliště zde má ale jen exposlancova žena. Wolf je trvale hlášen v obecním bytě v Ostravě-Mariánských Horách. Ten ale podle místních také před Vánoci vystěhovali.

Právě před Vánocemi měl Wolf nastoupit do vězení, kam ho na šest let za dotační podvod poslal olomoucký vrchní soud.

Přiznával statisíce

Petr Wolf nepatřil mezi poslan­ce, kteří by během své kariéry přiznávali milióny vedlejších příjmů, ale ani jeden rok, co ve Sněmovně působil, neproškrtl jedinou kolonku v majetkovém přiznání.

Po celou dobu působil jako pedagog a také podnikal. K poslaneckému platu za léta 2007 až 2010 si celkem přivydělal 833 270 korun. Nejvíce mu dala Slezská univerzita v Opavě, její Obchodně-podnikatelská fakulta, od které pobral 769 tisíc jako pedagog.

Ze svého podnikání ve firmách UT 2002 a ATK Elektronics nepřiznal po celou dobu ani korunu zisku. Vedlejší příjem měl pouze v prvním roce svého politického působení jako vládní zmocněnec ministerstva pro místní rozvoj, jako pedagog ostravské VŠB a necelé tři tisíce korun získal z autorského honoráře.

Na začátku v roce 2007 přiznal také splácení hypotečního úvěru ve výši 1 012 539 korun a leasingu u Škofinu ve výši 218 011 korun. Na konci volebního období v roce 2010 měl leasing splacený a z hypotéky mu zbývalo doplatit 798 389 Kč.

Dva a půl roku byl Wolf předsedou podvýboru čili jeho základní plat byl kolem 69 tisíc korun plus náhrady, které patřily k těm nejvyšším, neboť zastupoval severní Moravu. Když opouštěl Sněmovnu, byl již bez funkce. Jeho odchodné tedy činilo pětinásobek základního platu, tedy 279 500 korun.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se