PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Podle OSN trpí 852 miliónů lidí hladem, jejich počet vzrostl


27.10.2006

Vážný nedostatek potravin a následná podvýživa trápí 852 miliónů lidí. Ve čtvrtek to uvedl zvláštní vyslanec OSN Jean Ziegler. Ve své zprávě zároveň zdůraznil alarmující fakt, že počet hladovějících neustále roste. V loňském roce jich bylo oproti roku 2004 o 11 miliónů víc.

ŽENEVA - Nejvýraznější nárůst hladovějících lidí byl zaznamenán v Africe. Ziegler varoval před rozšiřováním pouště. Sahara vlivem sucha, změn klimatu a špatných technik obdělávání půdy postupuje dál na jih a proměňuje v písek dříve úrodné oblasti. Na africkém kontinentu podle OSN roste počet hladovějících rychleji než počet obyvatel.

Zpráva OSN také viní bohaté státy, že přebytky ze svých trhů s potravinami prodávají v Africe za ceny, které jsou pro tamější výrobce likvidační.

V doposud úrodných oblastech by mohly být vysazeny rychle rostoucí stromy, aby zabránily rozšiřování pouští. Pesticidy je třeba používat včas, aby zničily hmyz pustošící úrodu jako například sarančata, které před dvěmi lety zničily rostliny na farmách v mnoha západoafrických zemích, upozorňuje Ziegler.

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu