OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Anglie bojuje se záplavami23.07.2007

Přívalové deště vyvolaly v Anglii záplavy, které od pátku postihly statisíce lidí. Nejvíce zasaženo bylo hrabství Gloucestershire na západě Anglie, kde je bez pitné vody na 150 000 odběratelů, protože voda zaplavila čističku. Ze stejných důvodů zůstalo bez pitné vody i 175 tisíc obyvatel jihovýchodního Londýna.

LONDÝN - V hrabství Gloucestershire vystoupila řeka Severn na 10,4 metru, tedy stejně jako v roce 1947. Hladina je třicet centimetrů pod vrcholem ochranných hází. Voda zaplavila místní čističku. Bez pitné vody je proto 150 000 domácností, kde žije na 300 000 lidí.

Lidé byli vyzváni, aby si udělali zásoby balené vody. Obyvatelé 43 000 domácností v hrabství se navíc musejí obejít i bez elektrického proudu, jeho dodávky byly přerušeny kvůli stoupající vodě. Na sedmdesát tisíc obyvatel města Tewkesbury je odříznuto, protože cesty jsou neprůjezdné.

Bez pitné vody se jsou i lidé v Cheltenhamu a čtyři tisícovky obyvatel v Bromyardu v hrabství Herefordshire, kde voda zaplavila místní čističku. Místy dosahuje hladina téměř dvou metrů.

V Oxfordu muselo být 1500 lidí evakuováno a převezeno na místní fotbalový stadión. Hasičům pomáhají při zásazích vojáci z letectva. V neděli letci za pomoci vrtulníků evakuovali z postižených zón přes 100 lidí. Mluvčí armády to popsal jako "bezprecedentní záchrannou operaci v dobách míru".

Pršet má dál
Výše škod z červnových a červencových povodní může podle Asociace britských pojišťovatelů dosáhnout dvou miliard liber.

Situaci komplikuje fakt, že má nadále pršet. Pondělní varování meteorologů před záplavami se týká devíti oblastí v hrabstvích Worcestershire, Gloucestershire a Warwickshire, jež nadále zůstávají pod vodou. Podle meteorologů hrozí velká voda kvůli pokračujícím dešťům také v hrabstvích Oxfordshire a Berkshire.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu