OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Schwarzenegger varuje před oteplováním


24.09.2007

Kalifornský Guvernér Arnold Schwarzenegger zveřejnil část projevu, který přednese na dnešním zahájení konference OSN o globálním oteplování. Podle Schwarzeneggera by se měly vyspělé a rozvojové země dohodnout na budoucím postupu v boji s oteplováním planety a začít jednat co nejdříve.

Konference se zúčastní hlavy asi sedmdesáti států, včetně německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho. Mezi účastníky je i český prezident Václav Klaus.

Republikán Schwarzenegger vyzve večer ostatní účastníky summitu k rychlému jednání. "Není na místě řešit, kdo je víc odpovědný za globální oteplování. Důsledky klimatické změny jsou tak naléhavé, že není důležité, kdo je odpovědný za minulost," napsal kalifornský guvernér ve svém projevu.

Schwarzenegger má na ochranu planety před oteplováním rozdílný názor než George Bush. Například v rozporu s federální vládou zavedl v Kalifornii limity pro emise skleníkových plynů. "Kalifornie posunuje Spojené státy od debaty a pochyb k činům," plánuje upozornit v projevu guvernér na Kjótský protokol, ze kterého se USA vyvázaly.

George Bush na jednání nevystoupí. Koncem týdne organizuje vlastní schůzku o změně klimatu, dnes večer se nicméně zúčastní večeře s generálním tajemníkem OSN Pan Ki-munem a skupinou světových politiků.

Jednání OSN se zúčastní i představitelé nevládních organizací a obchodních společností. Očekává se také vystoupení bývalého amerického viceprezidenta Ala Gorea, který dlouhodobě upozorňuje na rizika a důsledky globálního oteplování.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu