OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Vítr a déšť zpustošily severozápad USA


04.12.2007

Po středozápadě USA zasáhlo špatné počasí tvrdě i severozápad země, zejména ve státech Oregon a Washington. Bouře provázená silnými větry a dešti si vyžádala dvě oběti na životech. Řada oblastí je po pádech stromů a sesuvech půdy odříznutá od okolí. Mnoho oblastí také postihly výpadky elektřiny.

Guvernéři obou nejpostiženějších států vyhlásili stav nouze, což jim umožňuje snáze odstraňovat škody, zejména zprůjezdňovat silnice zablokované sesuvy bahna i popadanými stromy. Většina silnic v oblasti Grays Harbors a ve státě Washington je uzavřena stejně jako pobřežní silnice. Sesuvy půdy také přerušily dopravu na železnici mezi oregonským Eugene a kanadským Vancouverem. Zcela odříznutý je Tillamook v Oregonu. Všechny silnice do něj jsou neprůjezdné.

„Za třicet let, co pracuji jako strážce zákona, jsem nic tak špatného neviděl,“ řekl šerif okresu Grays harbor Michael J. Whelan, jehož nákladní automobil rozdrtil strom. Stromy lámal vítr o rychlosti až 160 kilometrů v hodině. Přetrhal také dráty elektrického vedení. V oblasti je bez produ 33 000 domácností. Dodávky se nedaří vůli silnému větru obnovit, dva pracovníky srazil při opravách vítr a jeden utrpěl velmi vážná zranění.

Bouře si zatím vyžádala dva životy, jednoho člověka ve státě Washington zabil padající strom a a další zemřel na zdravotní problémy po výpadku elektřiny.

Lidé jsou odříznuti

S řadou oblastí není ani žádné spojení, protože bylo přetrháno také telefonní vedení a tak pomáhají radioamatéři, protože oblast není příliš pokryta signálem GSM. Bez proudu a telefonního signálu je na 40 000 domů v Oregonu.

Vrtulníkem bylo evakuováno asi 40 lidí z parkoviště obytných přívěsů v oregonské Astorii a i majitelé domů, které odřízla velká voda.

V řadě oblastí nyní navíc hrozí další povodně, protože malé potoky se rozvodnily. V Oregonu bylo nebezpečí povodní vyhlášeno v sedmi pobřežních okresech a dvou vnitrozemských. V Sheltonu za třicet hodin napršelo za 30 hodin 14 centimetrů.

Podobné bouře, ale provázené sněžením, si o víkendu na středozápadě vyžádaly sedm obětí.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu