PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

JEŠTĚŘI Z TEMNÝCH SVĚTŮ STÁLE VÍCE A VÍCE ZAPLAVUJÍ LIDSTVO JEDY, ABY SI ZVYKLO NA JEDOVATÉ PROSTŘEDÍ V PODZEMNÍCH DĚRÁCH TEMNÝCH SVĚTŮ, KAM MAJÍ BÁT DALŠÍ GENERACE PŘIZPŮSOBENY.

NEJSOU TO JEN JEDOVATÉ HRAČKY, DÁLE JSOU TO JEDOVATÉ POTRAVINY STÁLE PLNĚJŠÍ VŠECH MOŽNÝCH A NEMOŽNÝCH JEDŮ (HLAVNĚ TZV. PITNÁ VODA), K ČEMUŽ PŘISPÍVAJÍ STÁLE ŠKODLIVĚJŠÍ OBALY PORAVIN, ZE KTERÝCH SE TYTO JEDY UVOLŃUJÍ A SE KTERÝMI MUSÍ LOUTKOLIDÉ KAŽDODENNĚ ZÁPASIT A KONTAMINOVAT SE PŘES KŮŽI (ÚMYSLNĚ JSOU OBALY STÁLE SLOŽITĚJŠÍ, ABY JIM LIDÉ VĚNOVALI MNOHO POZORNOSTI A BYLI TAKTÉŽ KONTAMINOVÁNI JEDY).

DÁLE JEDOVATÉ ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ OBLEČENÍ, NÁBYTEK, PLASTY A JEJICH PŘÍSADY (NAPŘ. ZPOŽĎOVAČE HOŘENÍ), VYBAVENÍ BYTU, NOVÉ PRACOVNÍ PROSTORY JAK V HALÁCH, TAK V KANCELÁŘÍCH, JEDY V ČISTÍCÍCH PROSTŘEDCÍCH, KTERÉ JSOU TAM UKLÍZEČKAMI NEUSTÁLE DODÁVÁNY (I NEMOCNICE) - ŠPATNĚ VĚTRANÉ A ZNEČIŠTĚNÉ JEDY UVOLŇUJÍCÍ SE Z MATERIÁLŮ. LIDÉ SI SAMI V ZAMĚSTNÁNÍCH NEMOHOU SAMI OTEVŘÍT OKNA, (NEEXISTENCE ČI NEDOSTUPNOST OKEN, PRŮVAN, ZTRÁTA ENERGIE APD.). DÁLE VŠE UMOCŇUJÍ REKONSTRUKCE OKEN HLAVNĚ V BYTECH (PLASTOVÁ OKNA S ÚNIKEM VZDUCHU 0 M3/DEN), KDE SICE DOJDE KE SNÍŽENÍ ZTRÁT TEPLA, ALE ZA CENU, ŽE SE V TAKTO UZAVŘENÝCH UTĚSNĚNÝCH PROSTORECH HROMADÍ JEDY ZE VŠECH UMĚLÝCH MATERIÁLŮ, KTERÉ TVOŘÍ VEŠKERÉ VYBAVENÍ BYTŮ !!! PATŘÍ TAM I TEKUTINOVÉ MĚŘIČE TEPLA NA RADIÁTORECH - VELMI JEDOVATÉ VÝPARY !

NEVĚŘTE LŽÍM LOUTEK JEŠTĚRŮ Z PEKEL, ŽE TYTO JEDY BUDOU ODSTRANĚNY, PRAVÝ OPAK SE NEUSTÁLE DĚJE A NEZADRŽITELNĚ SE ZVĚTŠUJE TOXICITA LIDSKÝCH TĚL (JSOU V PRŮBĚHU ŽIVOTA STÁLE VĚTŠÍ SBÍRKOU STOVEK JEDŮ) A JEJICH PROSTŘEDÍ. PROTO JE TAKÉ ENORMNÍ NEMOCNOST LIDÍ A ENORMNÍ ZÁTĚŽ NA ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ - TOTO VŠE SE DÁLE ZVĚTŠUJE. SKUTEČNÁ PŘÍČINA SE NIJAK NEŘEŠÍ - NEGATIVNÍ STAV LIDÍ - HLAVNĚ MATERIÁLNÍ DRUH ŽIVOTA ZALOŽEN NA VNĚJŠÍ HMOTĚ JAKO HLAVNÍM BOHU LOUTKOLIDÍ.

VŠIMĚTE SI, ŽE LIDÉ NEMAJÍ V PSEUDOTRŽNÍM SVĚTĚ K DISPOZICI PŘÍSTROJE S POČÍTAČI NA MĚŘENÍ JEDŮ, NEMAJÍ ŽÁDNÝ PŘÍSTUP K DOZIMETRŮM NA MĚŘENÍ RAIOAKTIVITY, NEMAJÍ HLUKOMĚRY ANI PŘÍSTROJE NA MĚŘENÍ VIBRACÍ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ, KTERÉ PRODUKUJÍ JAK SAMI LIDÉ, TAK MÉDIA, OBRAZY, TEXTY, SOCHY ATP.

A DÁLE - LIDÉ NEMAJÍ OD MÉDIÍ A ŠKOL ŽÁDNÝ PŘÍSTUP K INFORMACÍCM O KVALITNÍM ŽIVOTĚ ZALOŽENÉM NA LÁSKYPLNÝCH VZTAZÍCH - OD ČEHOŽ SE VŠE ODVÍJÍ, ALE LIDÉ ANI NEZNAJÍ TÉMĚŘ NIC Z CHEMIE - JEDNAK SE NA ŠKOLÁCH UČÍ MÁLO A JEŠTĚ MÉNĚ ŽÁKŮ SE JI SKUTEČNĚ UČÍ DOBŘE (1 % Z LIDÍ), A TAK SI JEŠTĚŘI MOHOU S LOUTKOLIDMI DĚLAT OPRAVDU, CO SE JIM ZACHCE PŘI USKUTEČŇOVÁNÍ SVÝCH ZÁMĚRŮ NA DALŠÍ ZOTROČOVÁNÍ LIDSTVA.

PŘÍRODA JIŽ DLOUHO NEBUDE LIDEM DOSTUPNÁ, JIŽ NYNÍ SE DOSTUPNOST PŘÍRODY VELMI SNIŽUJE OTROČENÍM LIDÍ, PŘIJÍMÁNÍM OVLÁDACÍCH PENĚŽNÍCH PROGRAMŮ, KTERÉ NEUMOŽŇUJÍ LIDEM JIŽ TÉMĚŘ ŽÁDNÝ KONTAKT S PŘÍRODOU, RESP. STÁLE VZÁCNĚJI. K TOMU PŘISPÍVAJÍ PŘEMNOŽENÁ DRAVÁ ZVÍŘATA V LESÍCH, ABY SE LIDÉ BÁLI TAM CHODIT (MEDVĚDI, VLCI), A TATO NEBEZPEČNÁ ZVĚŘ JE JEŠTĚ ZA PENÍZE PRODÁVÁNA DO DALŠÍCH LOKALIT, KDE JEŠTĚ NEŽIJÍ !

K NEDOSTUPNOSTI PŘÍRODY PARADOXNĚ PŘISPÍVÁ AUTOMOBILISMUS, NEBOŤ LOUTKOLIDÉ JSOU VE SVÉM STRAŠLIVÉM NEGATIVNÍM STAVU Z 95 % ZÁVISLÍ NA OVLÁDACÍCH PROGRAMECH JEŠTĚRŮ Z TEMNÝCH SVĚTŮ, KTEŘÍ JIM ROZHODNĚ STÁLE VĚTŠÍ KONTAKT S PŘÍRODOU URČITĚ NENAPROGRAMUJÍ !!!

JEDY Z NEGATIVNÍHO LIDSKÉHO CHOVÁNÍ ZAMOŘUJÍ TAKTÉŽ VZDUCH, VODU, PŘÍRODU, PŮDU, ŘEKY, DNA ŘEK A JEZER, MOŘE A DNA MOŘÍ. TÉMTO SI LOUTKOLIDSTVO PODŘEZÁVÁ VĚTEV A BRZY SPADNĚ DO PODZEMNÍCH DĚR TEMNÝCH SVĚTŮ !!! TO JE JEN PŘIROZENÝ PROPAD KAŽDÉHO, KDO VOLÍ NEGATIVNÍ DRUH ŽIVOTA V KAŽDODENNÍCH VOLBÁCH. KE VŠEMU JE DOOVLÁDAJÍ VNĚJŠNĚ POMOCÍ VLÁD, MÉDIÍ, VĚDCŮ Z UNIVERZIT (CHEMII NEVYMYSLELI DĚLNÍCI, ALE VĚDCI), ŠKOL, CÍRKVÍ, VŠECHNY TYTO SKUPINY JEDINCŮ MAJÍ STÁLE VĚTŠÍ OVLÁDACÍ MOC NAD LOUTKOLIDMI, ZE KTERÉ SE TĚŠÍ A KYNOU, BAŽÍ TOU MOCÍ - LÁSKA K MOCI, ALE KDYŽ JE ŘEČ O VÝŠEUVEDENÝCH VĚCECH, CHOVAJÍ SE, JAKO KDYŽ ZA NIC NEMOHOU, SCHOVÁVAJÍ A KAMUFLUJÍ SE PŘED TĚMI, KTERÉ OVLÁDAJÍ. STEJNĚ TAK TO DĚLAJÍ JEŠTĚŘI Z PEKEL. TÍM TOTO OVLÁDÁNÍ LOUTKOLIDSTVA FUNGUJE VELMI DOBŘE. KAMUFLÁŽÍ JSOU I TZV. KONTROLNÍ INSTITUCE, ABY SE VYTVOŘIL DOJEM, ŽE NĚCO TAKOVÉHO OBSAHOVĚ EXISTUJE, JE TO ALE JEN KLAM !!!

LIDÉ SI ZA VŠE MOHOU VLASTNÍMI NEGATIVNÍMI VOLBAMI, KTERÉ KAŽDODENNÉ STÁLE DOKOLA PROVÁDĚJÍ. JE TO PRO NĚ PAST NEGATIVNÍHO STAVU, ZE KTERÉ NENÍ ÚNIKU, POKUD NEZMĚNÍ NEGATIVNÍ DRUH ŽIVOTA ZA POZITIVNÍ, UVEDENÝ VE ZDROJÍCH www.andele-svetla.cz .


Z obchodů muselo pryč 700 tisíc hraček. Byly nebezpečné


22.12.2007

Praha - Ježíšek na letošní Vánoce nebude vzpomínat s láskou. Vybrat ty správné hračky pod stromeček byl trochu problém problém: musel si totiž dávat pozor, aby hračky neohrozily zdraví dětí.

Zhruba tisícovka autíček, asi 25 tisíc hraček Polly Pocket a přibližně 675 tisíc doplňků k panenkám Barbie - to je seznam výrobků, které letos v srpnu a v září gigant Mattel dobrovolně stáhnul z českého trhu kvůli podezření, že jsou zdravotně závadné.

Kolik je stažených výrobků ke konci roku a zda firma chystá další "zátah" na hračky, však není jasné. Společnost Mattel se přes několikatýdenní urgence redakce Aktuálně.cz nevyjádřila.

Jisté však je, že aféra škodlivých čínských hraček v České republice spustila koncem listopadu celostátní kontrolu, během níž se hygienici zaměřili na to, zda hračky na předvánočním trhu neobsahují nebezpečné chemické látky, které by mohly poškodit dětské zdraví. Ty se letos objevily již ve více než třetině testovaných hraček.

Podle hygieniků také stoupá zájem výrobců o získání certifikátu Bezpečné hračky. Odborníci i prodejci totiž předpokládají, že po kauze čínských hraček spotřebitelé upřednostní u výrobků spíše kvalitu.

Krutý rok pro Mattel

Světová jednička v prodeji hraček americká společnost Mattel - letos zažila jeden z nejhorších roků ve své historii. Začátkem srpna musela z trhu stáhnout jeden a půl milionů hraček z produkce své divize Fisher Price. Výrobky totiž měly obsahovat nebezpečně vysoké množství olova.

Jen o pár týdnů později se k tomu přidaly drobné magnetky, u kterých hrozilo, že je dítě může spolknout. Po celém světě nakonec hračkářský gigant Mattel musel stáhnout z trhu celkem asi 21 milionů výrobků z Číny i Mexika.

Spotřebitelská organizace Consumer International za to dokonce firmě udělila ocenění nejhoršího produktu na světě.

Firemní akcie Mattelu klesly a hračkářský koncern na škodách způsobených stahováním zboží ztratil kolem 40 milionů dolarů.

Počátkem listopadu se navíc objevily informace, že se Čína rozhodla bránit a podat na Mattel žalobu za poškození pověsti.

Problém se zdravotně závadnými hračkami však nepostihl jen Mattel. Do úzkých se dostaly například i velké americké společnosti Michaels Stores, Big Lots nebo Family Dollar Stores, kterým Komise pro bezpečnost spotřebitelů přikázala z prodeje stáhnout na 500 tisíc kusů dětských šperků. Ty měly rovněž obsahovat nebezpečné množství olova v barvivu.

Čína zatím platit nebude

Koncem letošního roku čínské úřady v rámci kontroly kvality a bezpečnosti hraček zakázaly některým továrnám v Číně vyvážet své zboží do zahraničí. Úřednící přezkoumaly přes jeden a půl tisíce producentů a z toho více než 700 továrnám byla z různých důvodů odebrána či pozastavena licence.

Čínu zatím sankce za dovoz škodlivých hraček nepostihly, a to zřejmě právě díky zavedení zvýšených kontrol v čínských továrnách. I tak ale Evropská unie chystá řadu opatření, které mají kontrolu dětského zboží ještě více zpřísnit.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu