PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Z uvedeneho článku a z podobných jiných si každý člověk může udělat úsudek, co se bude dít v nejbližších letech nastupujicí ČIPOVÉ TOTALITY - jde o likvidaci základního lidského PRÁVA NA SOUKROMÍ. Dnešní lidé netuší, co to pro ně znamená, my víme, že zvýšení otroctví a okrádání o jejich energie za pomocí kradených osobních dat. Sami proti tomu téměř nic nedělají ! Proto si to zřejmě zažijí na vlastní kůži a potom to pochopí zaručeně, co to znamená !


Z britských úřadů se opět ztratila osobní data


23.12.2007

Z pobočky státní zdravotní služby v londýnské čtvrti Hackney se ztratily disky se záznamy 160.000 dětí. V hrabství Kent zase místní zdravotní služba nedokáže dohledat záznamy 266 pacientů trpících rakovinou.

Britské úřady čelí ostré kritice za další únik osobních dat z jejich kartoték. V poslední době se jedná o třetí případ úniku informací. Podle britských novin Sunday Mirror zmizela z kartoték státní zdravotní služby (NHS) citlivá data o pacientech, například záznamy týkající se lidí trpících rakovinou. Zatím neexistují případy, že by byly informace zneužity, tvrdí zástupci ministerstva zdravotnictví.

Konkrétní pochybení se týkají například toho, že z pobočky NHS v londýnské čtvrti Hackney se ztratily disky se záznamy 160.000 dětí. V hrabství Kent zase místní zdravotní služba nedokáže dohledat záznamy 266 pacientů trpících rakovinou.

Ztráty disků přibližně s deseti miliony lidí

Vlna podobných informačních úniků ze státních úřadů v poslední době vážně znepokojuje britskou veřejnost. První skandál se rozhořel koncem listopadu, kdy se ukázalo, že celní a berní služba ztratila dva disky s osobními a bankovními údaji o více než sedmi milionech rodin s dětmi.

Podruhé úřady chybovaly tento týden. Ministryně dopravy Ruth Kellyová se totiž přiznala, že její úřad ztratil nosič se jmény, adresami a telefonními čísly asi tří milionů absolventů autoškol.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu