PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Přestaňte popírat existenci UFO, vyzvali Bushe piloti


13.11.2007

Washington - Skupina dvaceti bývalých pilotů a vládních úředníků vyzvala americkou vládu, aby z bezpečnostních důvodů znovu otevřela vyšetřovaní případů spojených s UFO.

Projekt Blue Book amerického letectva, který se UFO týká, byl zastaven v roce 1969. Takzvaná Modrá kniha obsahuje záznamy o 12.618 pozorovaných létajících objektech, přičemž 701 zůstalo "neidentifikovaných".

Letectvo: 40 let žádný důkaz

Ve skupině jsou například bývalí vojenští piloti ze sedmi zemí nebo vysocí armádní úředníci, kteří shodně uvádějí, že UFO viděli, nebo že vedli výzkum týkající se tohoto fenoménu.

Každý rok tvrdí ve Spojených státech tisíce lidí, že na obloze spatřili neidentifikovatelný létající objekt. Piloti a úředníci proto vyzvali Bushovu administrativu, aby svědectví o UFO nebrala na lehkou váhu.

Americké letectvo nicméně tvrdí: Za posledních 40 let se nestalo nic, co by ospravedlnilo obnovení vyšetřování.

Hrozba po 11.září

Letci říkají, že zjevné znaky podezřelých létajících talířů, zářivých světel a po obloze rychle se pohybujících předmětů už déle nelze přehlížet.

Po teroristických útocích z 11. září 2001 už podle nich není možné dále ignorovat radarové záznamy, které nemohou být spojeny s žádným letadlem nebo helikoptérou.

Většina údajů z radarů se skutečně vztahuje k satelitům nebo letadlům. Bývalý zaměstnanec britského ministerstva obrany Nick Pope však upozorňuje, že k pěti procentům záznamů neexistuje vůbec žádné vysvětlení.

"Je otázka, komu věřit. Jestli vlastním, nepřesným očím, nebo vládě," přidal se John Callahan, bývalý fedrální letecký vyšetřovatel.

Podle něj se CIA v roce 1987 snažila zamlčet svědectví o obrovské zářící kouli nad Aljaškou, která byla čtyřikrát větší než letoun Jumbo Jet.

Noví vlivní příznivci

Americké letectvo sice - přes veškerou snahu veteránů - výzvu ke znovuotevření vyšetřování zamítlo, přesto si příznivci UFO připsali i jeden významný úspěch: do svého klubu získávají stále nové a nové, vlivné členy.

Je mezi nimi například bývalý arizonský guvernér Fife Symington, který spolu s další stovkou lidí spatřil v roce 1997 na obloze nedaleko Phoenixu kulatý zářící objekt, který se v úplné tichosti sunul po obloze.

Dennis Kucinich z Ohia, jeden z demokratických kandidátů na příštího amerického prezidenta, během nedávné televizní debaty uvedl, že také on spatřil v minulosti UFO.

Fakt, že za jejich vlády existovalo podezření z existence UFO, připouštějí i dva bývalí američtí prezidenti: Ronald Reagan a Jimmy Carter.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu