PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

O PROPADU MÉDIÍ A STÁLE HRUBOVIBRAČNĚJŠÍM OVLÁDÁNÍ MAS LIDÍ SVĚDČÍ I TENTO ČLÁNEK

Barbora Tachecí se po odvolání z funkce psychicky zhroutila


7.2.2008

Odvolanou ředitelku Radiožurnálu Barboru Tachecí ve čtvrtek dopoledne převezla záchranná služba do psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Podle mluvčí pražské záchranky byla ve špatném psychickém stavu.

PRAHA - "Záchranka si ji odvezla na vyšetření do psychiatrické léčebny. Jela s ní její maminka,“ řekl Právu partner Tachecí Ivo Mathé (bývalý ředitel České televize, později Kancléř prezidenta republiky a do konce ledna rektor AMU).

Dodal, že momentálně o ní nemá vůbec žádné informace, ale myslí si, že se ji tam pár dní ponechají. „Bylo by dobře, aby zůstala v klidu,“ dodal.

"Pacientku jsme převezli z Prahy 6 do psychiatrické léčebny v Bohnicích z důvodu zhoršeného psychického stavu," potvrdila Novinkám mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová. Mluvčí pražských policistů Ladislav Bernášek Novinkám potvrdil, že policie u převozu asistovala.

Bulvární Blesk spekuloval, že se Mathé s Tachecí rozešel. "Kdyby to byla pravda, tak abych u toho asi dnes nebyl,“ reagoval Mathé.

Ředitel bohnické léčebny Ivan David informaci nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. "Nesmím poskytovat informace o pacientech naší léčebny," řekl Novinkám David.

Barboru Tachecí ve středu odvolal šéf Českého rozhlasu Václav Kasík z funkce ředitelky Řadiožurnálu. Podle lidí z jejího okolí čelila od ledna, kdy začal Radiožurnál vysílat pod jejím vedením v nové podobě, velmi často výhrůžkám, a to dokonce i smrtí. Ve středu po svém odvolání odjela na dovolenou do zámoří, ale vzápětí se z ní vrátila.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu