OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Česko zasáhl orkán Emma, zabil mladou dívku


29.02.2008

AKTUALIZOVÁNO Nárazy orkánu, jemuž meteorologové dali jméno Emma, si vyžádaly první lidskou oběť.

Padající strom v sobotu dopoledne u hřbitova v Líbeznici nedaleko Prahy těžce zranil jedenáctiletou dívku, ta vážným zraněním podlehla. Jde o první oběť dnešní vichřice v České republice.

Mimo toho páchala Emma škody po celém území České republiky. Především ze severočeského kraje je hlášeno několik desítek případů sražených stromů blokujících silnice a stržených stržených střech domů.

Nejsilnější vítr od výskytu Kyrilla

O víkendu postihl Česko velmi silný vítr, který byl na většině území nejsilnější od výskytu Kyrilla z ledna 2007. V Plzeňském a Jihočeském kraji výrazně stoupnou hladiny řek. Pro kraje Pardubický, Královéhradecký a Liberecký platí podle meteorologů povodňová pohotovost.

Podle Českého hydrometeorologického ústavu postupně během soboty zasáhne území celé republiky, a to v rychlosti na 10 až 15 metrů za sekundu, s nárazy 25 až 35 metrů za sekundu, což znamená až 125 kilometrů za hodinu. Na hřebenech hor pak vítr dosáhne ojediněle až 40 metrů za sekundu, tedy 144 kilometrů za hodinu. V noci na neděli vítr přechodně zeslábne, ale znovu zesílí během dne, kdy bude v nárazech dosahovat až 125 kilometrů za hodinu. Výrazněji zeslábnout by měl až v neděli večer.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu