OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Severní moře během bouře spolykalo celé kusy ostrovůVe Švédsku se nedávno kvůli bouřím zastavila doprava.

18.1.2007

Nedávné prudké bouře na severu Evropy způsobily, že některé německé ostrovy v Severním moři se pod náporem vln zmenšily. Orkán Fritz a další bouře, které v minulých dnech řádily na severu Německa a ve Skandinávii, tak znovu ukously z ostrovů statisíce kubíků písku a desítky metrů pobřeží.

SEVERNÍ MOŘE - Zvlášť velké škody živly zanechaly na německém ostrově Sylt, oblíbeném letovisku. Jen o uplynulém víkendu vlny z pláží odplavily na 100 tisíc kubíků písku (asi 10 tisíc nákladních aut) a ostrov ztratil na některých místech 30 až 50 metrů.

Podobné škody hlásily i další ostrovy v oblasti, například Amrum, kde bouře odnesly až 20 metrů pobřeží. Obdobně na tom byl Helgoland v ústí Labe a Východofríské ostrovy, ležící proti Bremerhavenu.

Dánský ostrov Anholt, ležící v úžině Kattegat, přišel během víkendu o značnou část severozápadního mysu. Švédské úřady oznámily, že konečná bilance lidí, kteří zemřeli v důsledku orkánu, se zvýšila na pět.

Orkán odřízl od elektřiny až čtvrt miliónu domácností, podle úřadů několik desítek tisíc z nich bude bez proudu ještě několik dní. Na ostrově Öland vítr způsobil pád unikátního třímetrového kamenného kříže ze 13. století.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu